دریادار فدوی تاکید کرد؛
فرمانده نیروی دریایی سپاه بر ضرورت ارتقای بهره‌وری و بهینه‌سازی کشتی‌های تولیدی تاکید کرد.
کد خبر: ۲۹۱۳۳۱
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۵ - 16May 2018

ضرورت ارتقای بهره‌وری و بهینه‌سازی کشتی‌های تولیدیبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع پرس، دریادار پاسدار «علی فدوی» فرمانده نیروی دریایی سپاه به همراه تعدادی از معاونین ندسا از مرکز تخصصی کشتی‌سازی شهید محلاتی در بوشهر بازدید کرد. 

فرمانده نیروی دریایی سپاه پس از گزارش‌گیری و بازدید از بخش‌های گوناگون کشتی‌سازی شهید محلاتی در جمع گروهی از مسئولان و مهندسان این مرکز، موفقیت‌های به دست آمده را مرهون سرمایه‌های گرانقدر نیروی انسانی عنوان کرد. 

سردار فدوی در عین حال توصیه‌هایی برای ارتقای بهره‌وری و بهینه‌سازی تولید بیان کرد و گفت: تعامل و تبادل دانش، تجربه و فناوری با مجموعه‌های همسو و متجانس باید مورد توجه جدی قرار گیرد. 

وی افزود: نظم و هماهنگی، کار گروهی و مشارکتی باید در اولویت باشد تا بتوان با امکانات موجود به اهداف بلند مدت دست یافت. 

در ابتدای این دیدار فرمانده مرکز تخصصی شناوری شهید محلاتی گزارشی از عملکرد سه‌ساله مرکز در زمینه‌های گوناگون تولید، تعمیر و بازسازی انواع شناورها ارائه داد و گفت: به توفیق و لطف الهی در سایه تلاش و همت کارکنان مخلص، مجاهد و پرتلاش مرکز توانستیم در ارزیابی‌های تخصصی چند رتبه برتر کشوری را به خود اختصاص دهیم. 

وی افزود: مجموعه ما در سال 1396 عنوان کشتی‌ساز برتر را در نمایشگاه بین المللی کیش کسب کرد و عنوان کارگاه برتر ایمنی را در بین رده‌های قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) به خود اختصاص داد و در استان بوشهر نیز عنوان کارگاه برتر استانی به مرکز تخصصی شناوری شهید محلاتی رسید. 

مهندس تندپور با اشاره به ساخت، بازسازی و بهینه‌سازی و همچنین بازطراحی برخی از شناورهای تندرو در این مرکز، از موفقیت این مرکز در تولید 10 محصول و قطعه اساسی مورد نیاز کشتی‌سازی در راستای اقتصاد مقاومتی خبر داد و گفت: هدف‌گذاری و برنامه راهبردی ارتقای کیفیت و بهره‌وری در مرکز، تدوین و نوسازی روش کار مورد توجه جدی قرار گرفته و تولید 12 محصول و قطعه جدید را برای سال 1397 در دستور کار داریم. 

انتهای پیام/ 211

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها