نخست وزیر رژیم صهیونیستی در گفتگو با «وایس نیوز» با نمایش قطعاتی از یک پهپاد گفت: این قطعات متعلق به یک پهپاد ایرانی است که فوریه گذشته در آسمان فلسطین اشغالی سرنگون شد.
کد خبر: ۲۹۱۵۰۴
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۹ - 16May 2018

تکرار ادعا‌های بی‌اساس نتانیاهو علیه ایران در یک نمایش تبلیغاتی نخ‌نمای دیگربه گزارش گروه بین‌الملل دفاع پرس، بنیامین نتانیاهو نخست‌ وزیر رژیم صهیونیستی امروز در گفتگو با شبکه خبری «وایس نیوز» و در ادامه نمایش‌های مضحک و نخ‌نمای تبلیغاتی خود علیه کشورمان، قطعاتی از یک پهپاد را نشان داد و اظهار داشت: این قطعات متعلق به یکپهپاد ایرانی است که فوریه گذشته در آسمان فلسطین اشغالی سرنگون شده است.

در کلیپی که امروز از مصاحبه شِین اسمیت با بنیامین نتانیاهو منتشر شد، نخست وزیر رژیم صهیونیستی قطعاتی از این پهپاد را که مدعی است روز دهم فوریه بر فراز منطقه شمالی سرزمین های اشغالی و نزدیک مرز اردن سرنگون شده است، به مجری برنامه نشان می دهد.

گفتگوی نتانیاهو با بنیانگذار شبکه آمریکایی وایس نیوز، درست یک روز پس از افتتاح سفارت آمریکا در قدس اشغالی و سرکوب وحشیانه تظاهرکنندگان فلسطینی در نوار غزه به دست نظامیان اسرائیلی انجام شده و قرار است در ساعت های آتی پخش شود. در حمله وحشیانه نظامیان صهیونیست به تظاهرکنندگان فلسطینی، 60 نفر از جمله یک کودک خردسال 8 ماهه به شهادت رسیدند و بیش از 2400 نفر زخمی شدند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار