به روز شده در: ۰۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۳:۰۸
در شماره جدید نشریه خط حزب‌الله مطرح شد؛
صد و سی‌ و سومین شماره از نشریه خط حزب‌الله با ویژه‌نامه‌ای از برجام با بازخوانی دوباره‌ی «سند صیانت» و بیانات رهبر انقلاب درباره‌ی مذاکرات هسته‌ای و اظهارات توهین‌آمیز مقامات آمریکایی علیه ایران بعد از توافق منتشر شد.
کد خبر: ۲۹۱۵۲۳
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۳ - 17May 2018

سند صیانت را دوباره بخوانیدبه گزارش گروه اخبار داخلی دفاع پرس، ۲۹ مهرماه ۹۴، رهبر انقلاب با تایید مشروط توافقنامه‌ی موسوم به برجام، در نامه‌ای تاریخی خطاب به رئیس‌جمهور، موارد مهمی را برای فرآیند اجرایی شدن برجام برشمردند. شاید مهم‌ترین بخش این نامه، گرفتن تضمین‌های کافی و کتبی از رئیس‌جمهور آمریکا و اتحادیه‌ی اروپا، برای جلوگیری از خلف وعده و بدعهدی آنان در انجام تعهدات بود. مواردی که شاید اگر به آن‌ها عمل می‌شد، حالا در وضعیت و شرایط دیگری قرار داشتیم.

این روز‌ها که مصادف شده است با رفتار زشت و سخیف رئیس‌جمهور آمریکا مبنی بر خروج این کشور از برجام، شاید مرور دوباره‌ی این نامه‌ی مهم، عبرت‌آموز و قابل تأمل باشد. به همین جهت نشریه خط حزب‌الله بار دیگر این سند تاریخی و مهم را منتشر کرده است.

«آمریکای بدعهد» یکی از پر تکرارترین کلیدواژه‌ی رهبرانقلاب در طول مذاکرات هسته‌ای و پس از آن، برای بیان رفتار فریبکارانه‌ی مقامات آمریکایی است که مسئولین و مردم را نسبت به آن انذار داده‌اند. به همین جهت نشریه خط حزب‌الله به برخی از این هشدار‌های مهم که رهبر انقلاب در این سه سال، آن‌ها را بیان کرده‌اند با عنوان «این شد آمریکا، این شد تجربه» پرداخته است.

«وقتی می‌خواستند پیچ‌ومهره برنامه هسته‌ای ایران را از بین ببرند» عنوان مطلبی است از اظهارات توهین‌آمیز مقامات آمریکایی که علیه ایران بعد از برجام بر زبان آوردند که در نشریه خط حزب‌الله به بخشی از این اظهارات اشاره شده است.

«دل را به نقطه‌های خیالی نبندید» عنوان اطلاع‌نگاشت صفحه چهارم نشریه است که به ۹ جمله‌ی تاریخی رهبر انقلاب درباره‌ی مذاکرات هسته‌ای پرداخته است.

شماره جدید نشریه خطّ حزب‌الله را می‌توانید از اینجا دریافت کنید.

انتهای پیام/ 441

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها