به روز شده در: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۱
سردار منفرد خبر داد؛
جانشین پلیس آگاهی ناجا با اشاره به آغاز مسابقات جام جهانی روسیه و اقدام علاقمندان به فوتبال برای تهیه بلیت ضمن هشدار به شهروندان، گفت: تهیه بلیت مسابقات جام جهانی باید از طریق مبادی ذیربط از جمله سایت فدراسیون فوتبال ایران صورت گیرد.
کد خبر: ۲۹۵۱۷۵
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۵ - 11June 2018

کلاهبرداری از طریق تور‌های جام جهانی/ تهیه ارز‌های مورد نیاز از طریق مبادی رسمیبه گزارش گروه اجتماعی دفاع پرس، سردار «مسعود منفرد» جانشین پلیس آگاهی ناجا با اشاره به برگزاری مسابقات جام جهانی روسیه و تکاپوی علاقمندان برای خرید بلیت و حضور در این مسابقات، اظهار داشت: در همین رابطه برخی آژانس‌های مسافرتی به صورت غیرمجاز فعالیت کرده به گونه‌ای که از طریق روش‌های مختلف نظیر تبلیغات گسترده و فریبنده خصوصاً در فضای مجازی، چاپ آگهی در مطبوعات و یا پخش آن در سطح شهر برای فروش بلیت مسابقات و اعزام دوستداران فوتبال به کشور روسیه از طریق تور‌های جام جهانی اقدام می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: بنابراین وقوع کلاهبرداری توسط آژانس‌هایی که با این ادعا در حال ثبت نام دوستداران فوتبال می‌باشند، متصور است که هموطنان بایستی مراقب باشند تا در دام آنان گرفتار نشوند.

جانشین پلیس آگاهی ناجا ضمن هشدار به شهروندان، توصیه کرد: علاقمندان این رشته ورزشی برای تهیه بلیت مسابقات جام جهانی بایستی به مبادی ذیربط از جمله سایت فدراسیون فوتبال ایران مراجعه و از آن طریق کسب اطلاع کنند.

این مقام ارشد انتظامی ادامه دارد: افرادی که برای دیدن مسابقات فوتبال قصد رفتن به کشور روسیه را دارند باید به مراکز و آژانس‌های مسافرتی رسمی که مجوز سازمان میراث فرهنگی و گردشگری دارند مراجعه و از پرداخت هرگونه وجه و تحویل اسناد و مدارک به افرادی که با تبلیغات گسترده و فریبنده مدعی اجرای تور‌های جام جهانی هستند، خودداری کنند.

وی به شهروندان توصیه کرد: به آگهی‌هایی که در فضای مجازی، روزنامه‌های کثیرالانتشار و یا در سطح شهر یا معابر عمومی در خصوص اعزام به تور‌های جام جهانی مشاهده می‌کنید، اعتماد نکنید.

جانشین پلیس آگاهی ناجا از شهروندان خواست برای اخذ ویزا شخصاً با ارائه گذرنامه به سفارتخانه‌ها مراجعه و از دادن مدارک به افراد ناشناس یا شرکت‌ها و آژانس‌های غیر معتبر خودداری کنند.

این مقام ارشد انتظامی توصیه کرد: مسافرت‌های احتمالی هموطنان عزیز به سایر کشور‌ها برای شرکت در مسابقات جام جهانی 2018 روسیه و تمایل به دریافت ارز‌ها از مبادی غیر رسمی احتمال ارائه دلار، یورو و سایر ارز‌های جعلی از سوی سودجویان و قانون شکنان به شهروندان وجود دارد که خروج ارز‌های جعلی از کشور می‌تواند تبعات منفی در بر داشته باشد.

جانشین پلیس آگاهی ناجا در خاتمه گفت: لازم است هموطنان گرامی، ارز مورد نیاز خود را از مبادی رسمی تهیه کنند تا اسیر دام جاعلان و کلاهبرداران ارز‌های جعلی نشوند.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار