به روز شده در: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۱
برای نخستین بار؛
مدیرکل دفتر مدیریت بحران و مناطق محروم کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: برای نخستین بار پنج هزار دانش آموز تحت حمایت در مجتمع‌ها و کانون‌های فرهنگی و تربیتی کمیته امداد از بیمه حوادث برخوردار شدند.
کد خبر: ۲۹۵۲۸۷
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۴ - 12June 2018

پنج هزار دانش‌آموز مددجو کمیته امداد بیمه حوادث شده‌اندبه گزارش گروه اجتماعی دفاع پرس، «آذر اسماعیلی» مدیرکل دفتر مدیریت بحران و مناطق محروم کمیته امداد امام خمینی (ره) با اعلام اینکه پنج هزار دانش آموزان تحت حمایت در مجتمع‌ها و کانون‌های فرهنگی و تربیتی این نهاد از بیمه حوادث برخوردار شده‌اند اظهار داشت: سرانه خسارت ناشی از فوت و یا نقص عضو هر دانش‌آموز براثر حادثه، هشت میلیون تومان است.

وی با اشاره به اینکه امسال نیز مسکن و اثاثیه منزل مددجویان بیمه حوادث شده است گفت: تعهد شرکت بیمه برای خانه مددجویان روستایی 20 میلیون تومان و مددجویان شهری 25 میلیون تومان است. همچنین این رقم برای لوازم‌خانگی مددجویان روستایی 10 میلیون تومان و برای مددجویان شهری 15 میلیون تومان تعیین‌شده است.

اسماعیلی از آتش‌سوزی، انفجار، سیل، زلزله، طوفان و ضایعات ناشی از آب باران، ذوب برف و تگرگ به‌ عنوان حوادث شامل بیمه نام برد و افزود: در صورت فوت و نقص عضو سرپرست خانوار، شرکت بیمه طرف قرارداد متعهد شده است تا سقف 15 میلیون تومان خسارت وارده را به مددجو پرداخت کند.

وی با اشاره به اینکه یک‌میلیون و 600 هزار واحد ساختمانی شامل مسکن، چادر‌های اسکان عشایر، محل نگهداری دام از بیمه حوادث برخوردارند، گفت: از این تعداد 720 هزار خانوار آن شهری و 880 هزار خانوار‌های آن روستایی و عشایر هستند.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار