به روز شده در: ۰۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۲:۲۰
وزارت دفاع:
وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در خصوص آخرین وضعیت واگذاری بنگاه‌های اقتصادی نیروهای مسلح عنوان کرد: اکثر فعالیت‎های اقتصادی نیروهای مسلح واگذار شده و یا درحال واگذاری است.
کد خبر: ۲۹۵۳۶۷
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۱ - 12June 2018

اکثر فعالیت‎های اقتصادی نیروهای مسلح واگذار یا در حال واگذاری استبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع پرس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران در نشست خبری سخنگوی دولت با موضوع «آخرین وضعیت واگذاری بنگاه‌های اقتصادی نیروهای مسلح به بخش خصوصی» عنوان کرد: فعالیت‌های اقتصادی بخش‌های مرتبط با نیروهای مسلح اکثراً واگذار شده و یا در حال واگذاری است.

در پاسخ وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح آمده است:

همانگونه که قبلاً گفته شده است برابر سیاست‌های اتخاذ شده و در راستای اصل 147 قانون اساسی، نیروهای مسلح در زمان صلح از ظرفیت‌های خود برای سازندگی و توسعه کشور استفاده خواهند کرد.

براساس تدابیر اتخاذ شده، فعالیت‌های اقتصادی بخش‌های مرتبط با نیروهای مسلح مثل بنیادهای تعاون ساماندهی گردیده و اکثر آنان واگذار شده و یا در حال واگذاری است.

براساس درخواست و نیازهای دستگاه‌های مختلف دولت در محورهای سازندگی، توسعه داخلی و محرومیت‌زدایی کشور، نیروهای مسلح با بهره‌گیری از ظرفیت‌های خود در کمک‌رسانی به دولت، پروژه‌های زیرساختی و توسعه‌ای را به انجام می‌رسانند.

انتهای پیام/ 211

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار