به روز شده در: ۰۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۶
جهانگیری مطرح کرد؛
معاون اول رئیس جمهور گفت: بیش از ۲۰ درصد کلاس‌های درس پس از پیروزی انقلاب اسلامی به دست خیران ساخته شده است.
کد خبر: ۲۹۵۴۰۹
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۲ - 12June 2018

بیش از ۲۰ درصد کلاس‌های درس به کمک خیران ساخته شده استبه گزارش گروه اخبار داخلی دفاع پرس، اسحاق جهانگیری در نشست خیرین مدرسه ساز کشور که امروز سه‌شنبه 22 خرداد برگزار شد، اظهار داشت: دولت از اقدامات ارزنده ای که خیران در کشور انجام داده اند تشکر می کند، خیرانی که در حوزه سلامت و آموزش و پرورش و مدرسه سازی دستاوردهای خوبی تاکنون داشته اند.

وی تأکید کرد: سنت نیکوکاری و وقف یک سنت حسنه ایرانی است و مدرسه سازی هم به عنوان یک سنت حسنه به راهبرد بزرگ دولت برای کمک به کمبود مدرسه تبدیل شده است.

جهانگیری خاطرنشان کرد: هر جا دولت و ملت در کنار هم باشند به توفیقات خوبی رسیده ایم و در مدرسه سازی این مورد نمود خوبی پیدا کرده است.

وی ادامه داد: طبق اعلام آموزش و پرورش بیش از ۶۵۰ هزار خیر مدرسه ساز در کشور مشغول فعالیت هستند و قطعاً هیچ توسعه پایداری در کشور صورت نمی گیرد، مگر اینکه مردم در جهت توسعه مدرسه ها گام بردارند.

معاون اول رئیس جمهور تصریح کرد: اگر بخواهیم توسعه سیاسی و فرهنگی خوبی در کشور داشته باشیم باید توسعه خوبی در نظام آموزش و پرورش خود داشته باشیم و نقصان و نارسایی در این امر در بخش های فرهنگی و اجتماعی کشور خود را نشان خواهد داد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها