به روز شده در: ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۴۵
سردار مهماندار خبر داد؛
رئیس پلیس راهور فاتب گفت: با توجه به برگزاری عید سعید فطر در روز جمعه تمهیدات ترافیکی لازم برای برگزاری نماز عید فطر در نظر گرفته شده است.
کد خبر: ۲۹۵۴۴۲
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۷ - 13June 2018

تمهیدات پلیس راهور فاتب برای برگزاری نماز عید فطربه گزارش خبرنگار اجتماعی دفاع پرس، سردار محمد رضا مهماندار رئیس پلیس راهور تهران در نشست رسانه‌ای پلیس راهور با اصحاب رسانه در خصوص تمهیدات ترافیکی عید سعید فطر اظهار داشت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده ۵ پارکینگ برای خودروهای شخصی در نطر گرفته شده است.

وی در ادامه با اشاره به پارکینگ‌های در نظر گرفته گفت: پارکینگ شماره ۱ حکمت صدرا در ضلع شمالی مصلی وجود دارد که خودروهای در حال تردد از شمال به جنوب، همت غرب به شرق می‌توانند وارد این پارکینگ شوند، پارکینگ شماره ۲ گلگشت خودروهایی که از بزرگراه رسالت غرب به شرق، حقانی شمال به جنوب وارد این پارکینگ شوند، پارکینگ شماره ۳بنیاد مستضعفان که خودروهای در حال تردد از شمال به جنوب و جنوب به شمال بزرگراه مدرس و از درب شرقی پارکینگ مصلی وارد پارکینگ شوند، پارکینگ شماره ۴ پارکینگ بیهقی است که خودروهای در حال تردد از شمال بزرگراه مدرس و خیابان آفریقا، اتوبان شهید همت و بزرگراه رسالت بعد از پل رسالت از خیابان آقاقیا وارد پارکینگ شوند و پارکینگ شماره ۵ پارکینگ لجستیک است که خودروها از خیابان شهید مطهری و از طریق خیابان شهید جهان‌تاب وارد پارکینگ شوند.

رئیس پلیس راهور تهران با اشاره به محدودیت‌های تردد برای نماز عید سعید فطر، افزود: این محدودیت‌ها همچون سنوات گذشته است؛ محدودیت‌ها از خیابان شهید مطهری، خیان میرعماد و خیابان علی اکبری در اطراف مصلی محدودیت ترافیک وجود دارد؛ همچنین خیابان شهید بهشتی تقاطع سهروردی، خیابان شهید قنبرزاده به سمت شمال، خیابان پاکستان به سمت شمال محدودیت خواهیم داشت.

سردار مهماندار در ادامه محدودیت‌های ترافیکی نماز عید فطر، افزود: ورودی بزرگراه رسالت از مدرس شمال به جنوب و بالعکس محدودیت دارد؛ ورودی میدان آرژانتین به سمت شرق نیز محدودیت خواهد داشت. همچنین بزرگراه حکیم از زیر پل کردستان خودروهایی که از غرب به شرق تردد دارند محدودیت خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه از ساعت ۷/۳۰ به بعد محدودیت‌ها از بزرگراه رسالت اجرا خواهد شد، خاطرنشان کرد: کسانی‌که می‌خواهند از پارکینگ‌های ضلع شمالی استفاده کنند باید تا قبل از محدودیت ترافیکی وارد پارکینگ شوند.

سردا مهماندار در خصوص پارکینگ موتور سیکلت‌ها افزود: بخشی از پارکینگ لجستیک و خیابان‌های هویزه و خرمشهر در ضلع شرقی مصلی برای این موضوع در نظر گرفته شده است.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: نیروهای راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از شب گذشته در اطراف مصلی حضور خواهند داشت و از ساعت ۱۲ کار پاکسازی شروع خواهد شد و کسانی که خودروهای خود را در اطراف مصلی پارک کنند با جرثقیل حمل خواهند شد.

وی در ادامه با بیان اینکه در تمامی پارکینگ‌ها ون و مینی‌بوس برای رساندن نماز گزاران به مصلی در نظر گرفته شده است، گفت: کسانی که به دلیل شغلی صبح‌ها از مسیرهای بزرگراه رسالت و خیابان شهید بهشتی استفاده می‌کنند به دلیل اینکه محدودیت‌ها از ساعت ۴ صبح شروع می‌شود باید از مسیر دیگری استفاده کنند.

سردار مهماندار در پایان افزود: در حاشیه خیایان‌های علی اکبری، شهید مطهری، دکتر مفتح، میرعماد، شهید بهشتی، شهید قنبر زاده، پاکستان و بزرگراه شهید مدرس و حاشیه اتوبان رسالت پارک ممنوع خواهد بود.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها