به روز شده در: ۰۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۵
از سوی موسسه چاپ و نشر عروج؛
مجموعه 2 جلدی خاطرات مرحوم حجت‌الاسلام سید مهدی طباطبایی با عنوان «اخلاق و مبارزه» منتشر می‌شود.
کد خبر: ۲۹۵۴۶۴
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۸ - 13June 2018

به گزارش گروه سایر رسانه های دفاع پرس، موسسه انتشارات عروج وابسته به موسسه تنطیم و نشر آثار حضرت امام خمینی(ره)، مجموعه دو جلدی خاطرات مرحوم حجت‌الاسلام سید مهدی طباطبایی را با عنوان «اخلاق و مبارزه» منتشر می‌کند.

این مجموعه توسط معاونت پژوهشی موسسه، تدوین و گردآوری شده است و در آن، مرحوم طباطبایی به زبان خود و با شیوه گفتاری مرسوم به خودشان به بازگویی خاطرات خود پرداخته است.

جلد نخست از این کتاب به بازگویی خاطرات شخصی ایشان از زندگی و فعالیت سیاسی و اجتماعی تا سال ۱۳۵۷ اختصاص دارد و در جلد دوم نیز خاطرات ایشان از بهمن ۵۷ تا انتخابات ریاست جمهوری در سال ۱۳۸۸ روایت شده است.

این خاطرات به دلیل فعالیت‌های گسترده سیاسی و اجتماعی مرحوم طباطبایی به ویژه در سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی و نیز در ایام حضور در مجلس هفتم و تصمیم‌گیری درباره هیات وزیران و برخی از حواشی دولت محمود احمدی‌نژاد بسیار خواندنی و قابل توجه است.

این مجموعه خاطرات در سال‌های ۸۸-۱۳۷۸ در محل منزل حجت‌الاسلام طباطبایی در تهران ثبت شده و طی سال‌های اخیر پس از بارها بازبینی، تکمیل و به تایید ایشان رسیده است.

انتشارات عروج این مجموعه دو جلدی را در آستانه چهلمین روز درگذشت مرحوم طباطبایی به بازار عرضه و در مراسمی باشکوه با حضور شخصیت‌های فرهنگی و سیاسی از آن رونمایی خواهد کرد.

منبع: مهر

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها