به روز شده در: ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۳:۵۱
سردار رضایی مطرح کرد؛
فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به کشف نزدیک به 9 تُن انواع مواد مخدر در مرز‌های کشور در ماه مبارک رمضان، گفت: بعضاً تحرکات ایذایی توسط اشرار و معاندین نظام در مرز‌ها صورت می‌گیرد که از طریق دستگاه‌های دیپلماسی پیگیری می‌شود.
کد خبر: ۲۹۵۵۳۰
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۶ - 13June 2018

پیگیری تحرکات اشرار و معاندین نظام در مرز‌ها از طریق دستگاه‌های دیپلماسیبه گزارش گروه اجتماعی دفاع پرس، سردار «قاسم رضایی» فرمانده مرزبانی ناجا در حاشیه سفر به استان اردبیل و دیدار با خانواده شهدای لیله القدر هنگ مرزی سردشت، در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: با توجه به رشادت‌ها و تلاش‌های شبانه‌روزی مرزبانان در اقصی نقاط کشور، شاهد مرز‌های امن در جمهوری اسلامی ایران هستیم.

وی با اشاره به تهدیدات موجود در مرزها، افزود: بعضاً تحرکات ایذایی توسط اشرار و معاندین نظام در مرز‌ها صورت می‌گیرد که ضمن پیگیری از طریق دستگاه‌های دیپلماسی، در اسرع وقت پاسخ کوبنده از سوی مرزبانان به آن‌ها داده می‌شود.

فرمانده مرزبانی ناجا با بیان اینکه تمامی توطئه‌های مستکبران در مرز‌ها با روحیه انقلابی مرزبانان خنثی می‌شود، به همجواری منطقه مرزی سردشت با کشور عراق اشاره و تصریح کرد: با توجه به ناامنی در آن سوی مرزها، با رشادت و از خودگذشتگی مرزبانان، امنیت پایدار در مرز‌های غربی کشور حاکم است.

این مقام عالی در مرزبانی کشور با اشاره به کشفیات مواد مخدر، تصریح کرد: در اجرای طرح‌های سراسری مبارزه با قاچاق مواد مخدر، مرزبانان با رشادت و سلحشوری و همچنین مبارزه بی‌امان با قاچاقچیان، در ماه مبارک رمضان 8 تُن و 805 کیلوگرم انواع مواد مخدر را کشف کردند که این میزان کشفیات نسبت به مدت مشابه سال گذشته، با افزایش 36 درصدی مواجه بوده است.

سردار رضایی تاکید کرد: شهدای مرزی ما مظلوم هستند و عزیزانی که هنگام کنترل مرز و پاسداری از خاک خودمان در مقابله با اشرار مسلح در طول ماه مبارک رمضان و شب قدر به درجه رفیع شهادت نائل شدند، توانستند از ضربه زدن معاندین به کشور ممانعت کنند.

وی با اشاره به امنیت حاصل در مرزها، بیان کرد: با هوشیاری مرزبانان، مرز‌های ایران اسلامی در امنیت کامل است که این روحیه انقلابی و شهادت‌طلبی مرزبانان، ضامن امنیت در تمامی مرز‌های کشور است.

فرمانده مرزبانی ناجا در پایان گفت: مشکلاتی هم در سطح مرز‌ها داریم که دلیر مردانی، چون شهید «یوسف پیرانه» و «محبوب قربانی» با روحیه‌ای که دارند، امنیت مرز‌های کشور را با خون خود تامین کردند.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها