به روز شده در: ۰۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۶:۰۰
بازیگر پیشکسوت و معروف سینما و تلویزیون گفت: مدافعان حرم با نثار جان خود در راستای کمک به عتبات عالیات از با ارزش‌ترین دارایی خود گذشتند و امیدواریم که مردم و خیران نیز ادامه‌ دهنده راه شهدا باشند.
کد خبر: ۲۹۵۵۷۸
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۸ - 13June 2018

داریوش ارجمند: مدافعان حرم با نثار جانشان به عتبات عالیات خدمت کردندبه گزارش دفاع پرس از اردبیل،‌ داریوش ارجمند عصر امروز در مراسم جشن نشان محبت که برای جمع‌آوری نذورات ستاد بازسازی عتبات عالیات در اردبیل برگزار شد اظهار داشت: آشنایی من با ستاد بازسازی عتبات عالیات به سالها پیش بازمی‌گردد و امروز به طور یقین اعلام می‌کنم که خدمت به خاندان اهل بیت (ع) و عتبات عالیات قطعا بدون جواب نمی‌ماند.

وی گفت: مردم ایران اسلامی اعتقاد و علاقه ویژه‌ای به اهل بیت به ویژه امام حسین (ع) دارند و بازسازی عتبات عالیات نیز یک فعالیت منسجم در راستای گسترش و توسعه تفکر مکتب امام حسین (ع) است.

این بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون افزود: مردم و خیران با اهدای هدایای نقدی در راستای توسعه و بازسازی عتبات عالیات کمک می‌کنند ولی نقش مدافعان حرم که در واقع با نثار ارزشمندترین دارایی خود برای کمک به عتبات عالیات و اهل بیت عصمت و طهارت فعالیت کردند و خون پاک خود را در این راه دادند.

ارجمند تصریح کرد: مردم اردبیل علاقه ویژه‌ای به اهل بیت به ویژه امام حسین (ع) دارند و آوازه این علاقه در تمامی جهان پیچیده است چرا که اردبیل خود دروازه ورود تشیع به ایران بوده و شیخ‌صفی الدین اردبیلی نخستین مدافع مکتب شیعه در ایران است.

وی بیان کرد: کمک به بازسازی عتبات عالیات در واقع کمک به توسعه تفکر حسینی ومعرفی الگوهای تمام عیار به جهانیان است که در این رابطه حضرت علی (ع) یک الگوی تمام عیار در طول تاریخ بوده که کمک به ستاد عتبات عالیات و بازسازی عتبات مقدس یک حرکت ویژه در راستای گسترش تفکر امامان معصوم است.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها