به روز شده در: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۲:۱۹
استاندار مازندران تأکید کرد؛
استاندار مازندران گفت: باید این نهالی که برای گسترش قرآن غرس کرده اید را تکثیر نمایید تا در سایه چراغ هدایت قرآن جامعه ای سعادتمند و رستگار را شاهد باشیم.
کد خبر: ۲۹۵۶۸۰
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۴ - 14June 2018
ضرورت تکثیر و گسترش نهال قرآن در جامعه اسلامیبه گزارش دفاع پرس از ساری به نقل از روابط عمومی استانداری مازندران، «محمد اسلامی» استاندار مازندران در جمع حافظان کل قرآن کریم آموزش و پرورش استان اظهار داشت: شایستگی این نسل و ارزش زندگی ما در این عصر نیازمند توجه بیش از پیش به قرآن کریم است و باید با همه وجود به قرآن روی بیاوریم.

  استاندار مازندران، با بیان این که خدواند از ما شکوفایی، رشد و سعادت در دنیا و آخرت را انتظار دارد، خاطر نشان ساخت: خداوند متعال از عبودیت ما بی نیاز است، آنچه بندگان انجام می دهند فقط برای خود است و پروردگار اجر و پاداش آنان را می دهد.
 
وی اظهار داشت: نیاز داریم که بیش از پیش به خویش بازگردیم و در قرآن عمیق شویم و تامل کنیم و قرآن کریم را در زندگی مان جاری و ساری نماییم.
 
اسلامی با اشاره به آیه 33 سوره الرحمن، یاد آور شد: در این آیه و فرمان خداوند؛ علم و ثروت بی اندازه ای نهففه است که می تواند برای ملت ها سرمایه باشد.
 
وی با بیان این که باید بیش از پیش از قرآن بهره مند گردیم، چرا که نشانی همه سعادت ها در قرآن مجید وجود دارد، افزود: از خداوند می خواهیم ما را با معانی، مفاهیم و محتوای قرآن آشنا و متوجه سازد.
 
استاندار مازندران گفت: ان شاء الله با توسعه دارالقرآن، با ایجاد شبکه استانی قرآن و فضای آموزشی در فضای مجازی برای توسعه قرآن بتوانیم سهم مازندران در تحقق منویات مقام معظم رهبری مبنی بر وجود 10 میلیون حافظ قرآن در کشور را تحقق بخشیم.
 
استاندار مازندران گفت: در مازندران ثروت انسانی با نشاط و ظرفیت های گوناگون داریم که می توانیم با برنامه ریزی بیشترین گسترش را در برنامه های توسعه قرآنی داشته باشیم.
 
اسلامی با اشاره به این که باید در راه توسعه قرآن ثابت قدم باشید، گفت: باید این نهالی که برای گسترش قرآن غرس کرده اید را تکثیر نمایید تا در سایه چراغ هدایت قرآن جامعه ای سعادتمند و رستگار را شاهد باشیم.
 
خاطرنشان می شود، در این مراسم با حضور استاندار مازندران 71 دانش آموز و فرهنگی حافظ کل قرآن کریم استان با اهداء لوح تقدیر تجلیل شدند.
 
انتهای پیام/
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها