آیت الله صدیقی:
امام جمعه موقت تهران گفت: اگر کالاهای درستی به دست مردم نرسد، حمایت از کالای ایرانی محقق نمی‌شود.
کد خبر: ۲۹۹۱۸۰
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۵ - 11July 2018

«حمایت از کالای ایرانی» نیازمند باکیفیت بودن کالاهاستبه گزارش گروه اجتماعی دفاع پرس، آیت‌ الله «کاظم صدیقی» امام جمعه موقت تهران امروز در جلسه آسیب‌های اجتماعی تهران اظهار داشت: پیامبر گرامی اسلام (ص) 13 سال مردم را دعوت به باور خدا کرد؛ خدا را باور کنیم که اگر می‌خواهیم موفق شویم، باید در مدیریت صادق، امین و واقع‌بین باشیم.

وی تاکید کرد: شعار به تنهایی کافی نیست، بلکه اکنون زمان عمل است. بعد از طرح مشکلات انجام برنامه و عمل مجاهدانه نیاز است و متعهدانه باید عمل کرد.

امام جمعه موقت تهران با اشاره به لزوم ارزیابی وضعیت روز جامعه افزود: قاعده سوم اینکه عمل باید در مقایسه ارزیابی شود، کار امروز را به فردا نگذاریم؛ اکنون وقت حرف‌زدن نیست، بلکه فقط باید عمل کرد، به علاوه باید بدانیم سرعت لازم است، اما کافی نیست. فاصله خود را با دنیا ببینیم؛ چرا که سبقت اهمیت زیادی دارد.

آیت‌ الله صدیقی تاکید کرد: قاعده پنجم کیفیت است اگر کار کیفیت نداشته باشد، مشکلات زیادی ایجاد می‌کند‌.

وی گفت: اگر کالاهای درستی به دست مردم نرسد، حمایت از کالای ایرانی محقق نمی‌شود. قاعده بعد اینکه به تنهایی نمی‌توان کار کرد؛ اتحاد و انسجام در کارها ضرورت دارد و بدون اتحاد کاری از پیش نمی‌بریم.

امام جمعه موقت تهران خاطرنشان کرد: قبول کنیم آخرین حرف را یکی بزند و برای رضای خدا اجتماعات را تشکیل دهید. به خدا اعتماد کنیم؛ چرا که خدا سبب‌ساز است و مشکلات شما را حل می کند. با امید، اخلاص، توکل، وحدت و ولایتمداری به پیش برویم تا به موفقیت برسیم.

انتهای پیام/ 211

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار