به روز شده در: ۰۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۰
ادامه روند فرار نظامیان سعودی از جبهه‌های جنگ با ملت یمن، پادشاه سعودی را بر آن داشت تا از ترفند امتیاز و تشویق و معافیت از مجازات‌های نظامی و پادشاهی صادره علیه آنها استفاده کند.
کد خبر: ۲۹۹۲۵۹
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۲ - 11July 2018

ترفند عربستان برای توقف فرار نظامیانش از جبهه‌ها / تک‌تیراندازان یمنی ۴ مزدور سعودی را شکار کردندبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع پرس، رسانه‌های رسمی سعودی از تازه‌ترین فرمان سلمان بن عبدالعزیز پادشاه سعودی در ارتباط با جنگ یمن و نظامیان شرکت کننده در آن خبر دادند.

بر اساس فرمان پادشاه سعودی، نیروهای ارتش سعودی که در تجاوز نظامی به یمن مشارکت دارند، از مجازات‌های نظامی و پادشاهی صادره علیه آنها معاف خواهند شد.

خبرگزاری رسمی سعودی مدعی شده است که هدف سلمان بن عبدالعزیز از این فرمان اهتمام و توجه به مسائلی است که شادی و سرور را در دل‌های نظامیان سعودی و خانواده‌هایشان وارد می‌کند.

ریاض به حربه  مشوقات و امتیازدهی به نظامیانش که از رویارویی با رزمندگان یمنی در جبهه‌های مرزی متوسل شده است تا آنها را در این جبهه که به گورستانشان تبدیل شده است، باقی نگه دارد.

شکار چهار نظامی متجاوز سعودی در جیزان

از سوی دیگر شبکه المسیره از موفقیت یگان تک تیراندازان ارتش و کمیته‌های مردمی در شکار چهار مزدور ارتش سعودی در جیزان خبر داد.

به گفته یک منبع نظامی یمنی، این چهار مزدور ارتش سعودی در مقابل کوه  الدود شکار شدند. صبح امروز هم یگان تک تیراندازان ارتش و کمیته‌های یمنی موفق به شکار سه مزدور ارتش سعودی در جیزان شده بود.

المسیره همچنین از هلاکت شماری از مزدوران ائتلاف جنگ‌افروزان و انهدام تعدادی از جنگ افزارهای آنها در حمله توپخانه‌ای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن به مواضعشان در تعز خبر داد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار