مویدی:
رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: بزرگترین چالش این ستاد کم‌رنگ بودن همکاری برخی دستگاه‌های عضو ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز است.
کد خبر: ۳۰۰۹۱۱
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۱ - 22July 2018

پلیس در خط مقدم همکاری با ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز/ عملکرد و کارنامه درخشان ناجا در مبارزه با این پدیده شومبه گزارش گروه اجتماعی دفاع پرس، «علی مویدی» رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در حاشیه نشست تخصصی بررسی راهکار‌های مقابله با قاچاق و اخلال در بازار ارز اظهار داشت: از نظر ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، نیروی انتظامی جزء بازیگران اصلی مبارزه با اخلالگران بازار ارز و قاچاق کالا است و قطعا هر چقدر این بازیگری، هوشمندانه، آگاهانه و با برنامه‌تر باشد، اثرات ماندگار آن بیشتر است.

وی افزود: خوشبختانه شاهدیم نیروی انتظامی به ویژه پلیس آگاهی در خط مقدم مبارزه با قاچاق کالا و ارز است و بخش عمده‌ای از انتظارات ما را تأمین می‌کند؛ البته تا رسیدن به نقطه ایده آل فاصله وجود دارد.

رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز بیان کرد: شاهدیم به لحاظ شرایط خاصی که وجود دارد نیروی انتظامی تلاش‌های مضاعفی در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز داشته است؛ همچنین از نظر کمیت و ارزش پرونده‌ها شاهد رشد و افزایش توفیقات نیروی انتظامی هستیم.

این مقام مسئول اشاره کرد: پلیس در اتخاذ رویکرد‌های پیشگیرانه و پیشدستانه نیز عملکرد و کارنامه درخشانی دارد.

وی افزود: قطعا نیروی انتظامی با وجود نیرو‌های متخصص و ظرفیتی که دارد می‌تواند بر فرآیند مقابله با قاچاق کالا و ارز نقش تأثیرگذاری داشته باشد.

مویدی در پاسخ به این سوال که بزرگ‌ترین چالش ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز چیست؟ پاسخ داد: متأسفانه باید بگویم بزرگ‌ترین چالش این ستاد کمرنگ بودن همکاری برخی دستگاه‌های عضو ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز است، برهمین اساس شایسته است همدلی، هم پوشانی، هم افزایی و همکاری در اجرای برنامه‌ها حضور بیشتر و پررنگ‌تری داشته باشد.

رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در خاتمه گفت: در میان دستگاه‌های عضو ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز شاهد بیشترین همکاری‌ها از سوی نیروی انتظامی هستیم.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار