به روز شده در: ۰۳ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۱:۳۰
وصیت‌نامه شهید «سلمان خدادادی تیرکلائی»؛
در بخشی از وصیت‌نامه شهید «سلمان خدادادی تیرکلائی» آمده است: «تا زمانی که یک‌نفر مسلمان در کره‌ زمین وجود دارد، اسلام زنده است.»
کد خبر: ۳۰۱۸۳۷
تاریخ انتشار: ۰۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۲ - 29July 2018

یک مسلمان برای زنده‌بودن کافی استبه گزارش گروه حماسه و جهاد دفاع پرس، شهید «سلمان خدادادی تیرکلائی» در اولین روز از آبان‌ سال ۱۳۴۵ در روستای «تیرکلا» از توابع شهرستان شهیدپرور ساری در خانواده‌ای مذهبی، با اصالت و کشاورز دیده به جهان گشود. این شهید والامقام در منطقه عملیاتی مهران (مرحله سوم عملیات کربلای یک) در سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) به شهادت رسید.

فراز‌هایی از وصیت‌نامه شهید خدادادی به شرح زیر است:

«برادران و خواهران، ننگ است در موقعی که کل کفر در مقابل کل اسلام ایستاده، کسی خم به ابرو نیاورد و در بستر بمیرد و دل به مال و منال و زن و فرزند ببندد. در موقعی که اسلام تنها است و یار و مددکار می‌خواهد، دیگر نشستن بلکه زنده بودن معنا ندارد. این شهید است که یار و مددکار اوست. این شهید است که با نثار خون خود درخت اسلام را آبیاری می‌نماید.

اسلامی که استعمار و ابرقدرت‌ها و کافرین و مشرکین برای از بین‌بردنش دست به هر جنایتی که برای انسان قابل تحمل نیست می‌زنند. ولی کور خواندند، تا زمانی که یک نفر مسلمان در کره زمین وجود دارد، اسلام زنده است.

طبق گفته معصومین (ع): «شرع‌ُ محمد مستمرٌ الی یوم القیامة» اسلام دین جامعی است که حتی یهودیان گرایش به این دین مبین دارند، ولی این روباه‌صفتان همیشه درصدد تضعیف اسلام هستند، بیایید با هم دست به دست یک‌دیگر با تمام اقشار و تمام مسلمان‌های روی زمین بدهیم و کفر را از بین ببریم، به امید آن روز.»

انتهای پیام/ 114

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها