به روز شده در: ۰۳ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۱:۳۰
کتاب «الف‌ لام خمینی» در پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری از سوی خانه کتاب رونمایی می‌شود.
کد خبر: ۳۰۳۰۷۷
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۷ - 07August 2018

به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع پرس، آئین رونمایی از کتاب «الف لام خمینی» دوشنبه (22 مردادماه) با حضور جمعی از اهالی قلم و مسؤولان فرهنگی در پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری برگزار می‌شود.

در آئین رونمایی این کتاب، حجت‌الاسلام علی‌اکبر ناطق‌نوری، حجت‌الاسلام مصطفی پورمحمدی و هدایت‌الله بهبودی در مورد کتاب «الف لام خمینی» سخنرانی می‌کنند.

کتاب «الف لام خمینی» از سوی موسسه مطالعات و پژوهش‌های سیاسی منتشر شده است و با معرفی خاندان امام خمینی (ره) آغاز می‌شود و سیر زندگی روح الله را از تولد، نشو و نما، تحصیل در زادگاه، ادامه درس آموزی در اراک و مهاجرت به حوزه علمیه قم پی می‌گیرد.

می‌توان این زندگینامه را به دو بخش کلی تقسیم کرد. بخش اول، زندگی علمی حضرت روح الله خمینی(ره) در قم که بیش از 40 سال از عمر او را در بر گرفت. امام خمینی (ره) در این چهار دهه درس گرفت، درس داد، نوشت و ماترک چشمگیری از منشورات و شاگردان به جا گذاشت. دوم، زندگی سیاسی حضرت امام (ره) است که از اواسط سال 1341 شمسی آغاز می‌شود و با فراز و نشیب‌های فراوان شانزده سال بعد، به پیروزی نهضت اسلامی در سال 1357 می‌رسد.

کتاب «الف لام خمینی» رونمایی می‌شود

علاقه‎مندان برای حضور در آئین رونمایی از کتاب «الف لام خمینی» می‌توانند دوشنبه (22 مردادماه) ساعت 17 به پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری واقع در خیابان انقلاب اسلامی، خیابان برادران مظفر جنوبی، سالن همایش‌های پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری مراجعه کنند.

انتهای پیام/ 121

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها