به روز شده در: ۰۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۱:۳۰
جنبش حماس نبردهای پیاپی بین گروه‌های مقاومت فلسطین و رژیم صهیونیستی را نشان‌دهنده سست بودن این رژیم دانست.
کد خبر: ۳۰۳۴۵۲
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۴ - 10August 2018

حماس: ماشین کشتار اسرائیل درهم شکستبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع پرس، سامی ابوزهری از رهبران حماس امروز جمعه در توییتر خود نوشت: دوره های نبرد پیاپی بین گروههای مقاومت و رژیم صهیونیستی نشان داد که می توان اشغالگران را شکست داد.

نوار غزه اخیرا شاهد دور جدیدی از نبردها بین نیروهای مقاومت و ارتش رژیم صهیونیستی بود. نیروهای مقاومت در پاسخ به حملات هوایی این رژیم به غزه، نزدیک به 200 موشک و راکت به شهرک های صهیونیست نشین اطراف نوار غزه شلیک کردند.

تاکید حماس بر تداوم راهپیمایی بازگشت تا تحقق اهداف

سخنگوی جنبش حماس امروز تاکید کرد: ملت فلسطین به راهپیمایی بازگشت و شکستن محاصره تا زمان برآورده شدن اهداف آن و در صدر آن رفع محاصره نوار غزه ادامه خواهند داد.

حازم قاسم امروز جمعه در سخنانی تصریح کرد: هربار ماشین کشتار اسرائیل تلاش می کند که اراده ملت ما در ادامه مبارزه و راهپیمایی خود را در هم بشکند اما هر بار هم شکست می خورد. امروز ملت ما بار دیگر با به چالش کشیدن ماشین جنگی اسرائیل، در راهپیمایی بازگشت شرکت خواهند کرد.

وی تاکید کرد: به همان اندازه که تجاوز اخیر رژیم صهیونیستی به غزه و به شهادت رساندن زنان و کودکان و مادران باردار یک جنایت واقعی به شمار می رود؛ به همان اندازه نیز عزم ما را برای تداوم راهپیمایی بازگشت بیش از پیش جزم خواهد کرد.

قاسم گفت: ملت فلسطین نفس مبارزاتی طولانی دارد و به انواع مقاومت خود ادامه خواهد داد تا به آزادی، استقلال و حق داشتن زندگی با کرامت دست یابند.

هیئت ملی راهپیمایی بازگشت از مردم فلسطین دعوت کرده است که امروز به طور گسترده در راهپیمایی بازگشت تحت عنوان جمعه آزادی و زندگی در شرق نوار غزه شرکت کنند.

انتهای پیام/ 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها