به روز شده در: ۰۳ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۱:۳۰
سردار کرمی:
فرمانده یگان‌های ویژه ناجا گفت: تلاش‌های گسترده دشمنان، برای ضربه زدن به نظام و انقلاب بیانگر اقتدار ایران اسلامی و تأثیرگذاری چشمگیر آن در منطقه و جهان است.
کد خبر: ۳۰۳۷۳۲
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۷ - 12August 2018

تلاش‌های گسترده دشمنان برای ضربه زدن به نظام، بیانگر اقتدار ایران اسلامی استبه گزارش گروه اجتماعی دفاع پرس، سردار «حسن کرمی» فرمانده یگان‌های ویژه ناجا در جمع کارکنان یگان ویژه استان فارس با بیان اینکه یکی از توطئه‌های اصلی دشمنان کشور پاشیدن بذر ناامیدی بین مردم و گرفتن روحیه نشاط از آنان است، اظهار داشت: دشمنان قسم خورده ایران اسلامی ادعا می‌کنند که جمهوری اسلامی نمی‌تواند جوابگوی نیاز‌ها و خواسته‌های مردم ایران باشد در صورتی که اینگونه نیست و حضور میلیونی مردم در مناسبت‌های ملی مذهبی کشور، گواهی بر بطلان این ادعاست.

وی به توانمندی و موفقیت‌های امروز جمهوری اسلامی ایران و نیز توطئه‌های دشمنان علیه کشورمان اشاره و بیان کرد: تلاش‌های گسترده دشمنان و هزینه کردن مبالغ هنگفت توسط آنان برای ضربه زدن به نظام و انقلاب بیانگر اقتدار ایران اسلامی و تأثیرگذاری چشمگیر آن در منطقه و جهان است.

فرمانده یگان‌های ویژه ناجا خاطرنشان کرد: دشمنان به دنبال برهم زدن نظم و امنیت کشور هستند، اما پلیس به هیچ وجه اجازه عرض اندام به آنان نمی‌دهد و مقتدرانه با هرگونه تلاش برای اختلال در نظم و امنیت کشور برخورد می‌کند.

کرمی در ادامه به اهمیت آموزش در ماموریت‌های یگان ویژه ناجا اشاره و عنوان کرد: همواره بحث آموزش حرف اول را در زیرساخت مجموعه‌های نظامی زده و کارکنان این یگان می‌بایست از معلومات و علوم تخصصی ویژه‌ای نسبت به محیط‌های جغرافیایی و شرایط زیستی و تجهیزات به روز مختلف برخوردار باشند.

وی تصریح کرد: مجموعه عملیاتی یگان ویژه باید در تمامی لحظات برای اجرای ماموریت‌های محوله در چارچوب وظایف خود از آمادگی کامل برخوردار باشد که این امر بدون توجه به موضوع آموزش و مرور آموزش‌های فراگرفته شده، محقق نخواهد شد.

این مقام ارشد انتظامی، انعطاف پذیری و تغییر تاکتیک در برنامه‌ریزی و انجام ماموریت‌های مردم محور را ضرورت یگان‌های ویژه اجتماع محور خواند و یادآور شد: رویکرد اجتماعی یا همان همراه‌سازی شهروندان و سهم‌دهی به آنان در حوزه امنیت اجتماعی باید همواره مورد تبیین قرار گیرد.

فرمانده یگان‌های ویژه ناجا در پایان ضمن تقدیر از عملکرد واحد‌های این یگان در ماموریت‌های اخیر، خاطرنشان کرد: تمام موفقیت‌هایی که امروزه در پلیس ویژه در راستای اجرای ماموریت‌های محوله عملی می‌شود حاصل آمادگی همه جانبه نیرو‌های این مجموعه عملیاتی است که بی‌تردید انجام برنامه‌های تخصصی و آموزشی به روز در کنار حفظ روحیه ایثارگری و ولایتمداری موجب دستیابی به این موقعیت ارزشمند یگان ویژه در سطح نیرو‌های مسلح شده است.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها