به روز شده در: ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۴
رستگار خبر داد؛
مدیرکل امور اجرایی مشارکت‌های مردمی کمیته امداد با اشاره به اجرای طرح «احسان حسینی» در ماه محرم گفت: عزاداران حسینی می‌توانند با مراجعه حضوری به دفاتر کمیته امداد، کمک‌های نقدی، سبد کالا یا غذای گرم بسته‌بندی‌ شده را برای توزیع میان نیازمندان در اختیار این نهاد قرار دهند.
کد خبر: ۳۰۹۰۹۹
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۰ - 15September 2018

اجرای طرح «احسان حسینی» در ماه محرمبه گزارش گروه اجتماعی دفاع پرس، «ابوالقاسم رستگار» مدیرکل امور اجرایی مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) با اشاره به اجرای طرح «احسان حسینی» در ماه محرم، اظهار داشت: در اجرای این طرح با بهره‌مندی از ظرفیت مساجد، تکایا و هیئت‌های مذهبی، نذورات مردم میان مددجویان و نیازمندان مناطق محروم توزیع می‌شود.

وی با بیان اینکه برای مشارکت در این طرح سه روش پیش‌بینی‌ شده است، افزود: عزاداران حسینی می‌توانند با مراجعه حضوری به دفاتر کمیته امداد در سطح کشور کمک‌های نقدی، سبد کالا یا غذای گرم بسته‌بندی‌ شده را برای توزیع میان نیازمندان در اختیار این نهاد قرار دهند.

مدیرکل امور اجرایی مشارکت‌های مردمی کمیته امداد با اشاره به اینکه مردم سال گذشته 74 میلیارد تومان در طرح «احسان حسینی» مشارکت کردند، تصریح کرد: پنج استان خراسان رضوی، فارس، مرکزی، لرستان و ایلام در مجموع 41 درصد از این رقم را به خود اختصاص دادند.

رستگار از طرح «صدقه سفر» به‌ عنوان یکی دیگر از برنامه‌های ماه محرم کمیته امداد نام برد و افزود: این طرح در مسیر استان‌های ایلام، کرمانشاه و خوزستان که محل عبور کاروان‌های پیاده‌روی اربعین حسینی است، اجرا می‌شود.

وی با اعلام اینکه طرح احسان حسینی از ابتدای ماه محرم تا پایان ماه صفر اجرا می‌شود، گفت: همچنین امسال نیز پایگاهی جهت دریافت نذورات و کمک‌های مردمی در مبادی خروجی مرز ایران و عراق مستقر می‌شود.

انتهای پیام/ 211

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار