به روز شده در: ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۱
سرهنگ فصیح رامندی خبر داد؛
رئیس سازمان بسیج کارمندان کشور گفت: بسیج کارمندان روز 26 شهریورماه 500 اردوی جهادی «میز خدمت» به استعداد 5 هزار مدیر و مسئول دستگاه‌های اجرایی را در مناطق محروم و روستایی سراسر کشور برگزار می‌کند.
کد خبر: ۳۰۹۱۴۷
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۲ - 15September 2018

برگزاری 500 اردوی جهادی «میز خدمت» با حضور بیش از 5 هزار مدیربه گزارش گروه اجتماعی دفاع پرس، سرهنگ «ناصر فصیح رامندی» رئیس سازمان بسیج کارمندان کشور با بیان اینکه حضور بسیج در اوایل انقلاب بیشتر در عرصه‌های امنیتی و نظامی بود، اظهار داشت: با پایان یافتن جنگ تحمیلی نیاز استفاده از نیروی مردمی بسیج در عرصه‌های عمومی احساس شد و اولین حضور گسترده بسیجیان در عرصه عمومی، طرح بزرگ واکسیناسیون فلج اطفال بود که با همت بسیجیان در سراسر کشور با موفقیت انجام شد.

وی با بیان اینکه رضایتمندی و کارآمدی دو رکن مورد توجه بسیج کارمندان است، افزود: اگر در سیستم اداری ما حدود 5 درصد کارآمدی را افزایش دهیم، قطعاً با افزایش بیش از 20 درصدی رضایتمندی عمومی مواجه می‌شویم؛ در کنار همه تلاش‌هایی که صورت می‌پذیرد ما این کارآمدی در نظام اداری را ابتدا از بسیجیان خود در ادارات دولتی مطالبه می‌کنیم تا تشویق کننده و مروج روحیه جهادی و خدمت‌رسانی در ادارات دولتی باشند.

رئیس سازمان بسیج کارمندان کشور ادامه داد: ما امروز 400 هزار بسیجی فعال و بیش از 6 هزار حوزه و پایگاه فعال بسیج در ادارات دولتی داریم و به دنبال این هستیم تا کارمندان بسیجی پرچمدار تحقق و اجرای اسناد بالادستی همچون حقوق شهروندی در نظام اداری باشند.

سرهنگ فصیح رامندی با اشاره به طرح اردوی جهادی «میز خدمت» گفت: بسیج کارمندان از 10 سال پیش مبدأ برپایی اردوی جهادی میز خدمت در روستاها بوده است؛ در واقع میز خدمت خارج از محیط اداری را بسیج کارمندان در قالب اردوهای جهادی بسیج کارمندی ابداع کرد که این اردوها با حضور مدیران و مسئولان دولتی در مناطق روستایی و کمتر برخوردار انجام می‌شد.

وی با بیان اینکه حضور مسئولان در روستاها و مواجهه حضوری با مشکلات مردم موجب مرتفع شدن بسیاری از مشکلات روستاییان می‌شود، بیان داشت: در 5 ماه نخست سال جاری بسیج کارمندان 250 میز خدمت را در قالب گروه‌های جهادی بسیج کارمندی برپا کرده است.

رئیس سازمان بسیج کارمندان کشور با اشاره به رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی بسیج، اعلام کرد: دومین رزمایش محمد رسول الله که از ابتدای شهریور ماه آغاز شده است، در دو محور خدمت‌رسانی و رزمایش‌های نظامی برگزار می‌شود که بسیج کارمندان در بخش خدمت‌رسانی، روز 26 شهریورماه 500 اردوی جهادی میز خدمت به استعداد 5 هزار مدیر و مسئول دستگاه‌های اجرایی را در مناطق محروم و روستایی سراسر کشور برگزار می‌کند.

وی تصریح کرد: بسیج کارمندان با تحقیقات و بررسی‌هایی که از قبل داشته است، می‌داند که کدام مناطق با چه مشکلاتی مواجه هستند و بر همان اساس مسئول مربوطه را برای رسیدگی به مشکلات مردم در اردوی جهادی همراه خود می‌کند و بدین ترتیب امیدواریم که حرکت بزرگی در مرتفع شدن مشکلات مردم صورت بگیرد.

انتهای پیام/ 211

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار