به روز شده در: ۲۸ تير ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۳
امیر موسوی مطرح کرد؛
سخنگوی رزمایش مشترک پدافند هوایی ولایت ۹۷ گفت: آمادگی کامل نیرو‌های شرکت کننده در این رزمایش برای دفاع موثر از حریم هوایی کشور از ویژگی‌ها و دستاورد‌های آن بود.
کد خبر: ۳۱۷۵۲۷
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۵ - 07November 2018

به گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع پرس، دریادار دوم سید محمود موسوی سخنگوی رزمایش مشترک پدافند هوایی ولایت 97 با اشاره به ویژگی‌های این رزمایش اظهار داشت: وحدت، همدلی، هماهنگی و تعامل مثال زدنی بین یگان‌های پدافند هوایی ارتش و نیروی هوافضای سپاه از مهمترین ویژگی و دستاورد این رزمایش بود که کار و محصول مشترک به مراتب بهتری خواهد داشت.

وی افزود: رزمایش مشترک پدافند هوایی ولایت 97 فرصت مناسب و خوبی برای ارزیابی طرح‌های عملیاتی پدافند هوایی در قالب شبکه یکپارچه بود که احیاناً اگر نقاط ضعفی نیز وجود دارد آن را استخراج کرده و بر روی آن کار کنیم.

سخنگوی رزمایش مشترک پدافند هوایی ولایت‌97، یادآور شد: از دیگر آورده‌های این رزمایش انتقال دانش و تجربه به کارکنان جوان در راستای همتاسازی نیرو‌های کارآمد برای نسل‌های آینده مورد نیاز هر دو مجموعه پدافندی ارتش و هوافضای سپاه است.

دریادار موسوی تاکید کرد: این رزمایش فرصت بسیار خوبی برای ارزیابی دقیق سامانه‌ها و کشف و شناسایی اقدامات آفندی، پدافندی، جنگالی، شنودی، ارتباطی و الکترونیکی بود.

وی ادامه داد: رزمایش پدافند هوایی ولایت 97 سبب شد تا میزان دقت و کارایی سامانه‌ها با شبیه‌سازی محیط رزم واقعی فراهم شود و نقاط قوت و ضعف خود را شناسایی کنیم.

سخنگوی رزمایش مشترک پدافند هوایی ولایت 97، در پایان گفت: روحیه بالای کارکنان شرکت کننده در این رزمایش، ارسال پیام عزم، اراده و آمادگی کامل نیرو‌های شرکت کننده در این رزمایش برای دفاع موثر، مستمر و همه جانبه از حریم هوایی کشور از ویژگی‌ها و دستاورد‌های آن بود.

انتهای پیام/ 121

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها