به روز شده در: ۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۳
فیلم کوتاه تهران/ ۲
برنامه اولین روز اکران آثار راه‌یافته به سی‌ و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران اعلام شد.
کد خبر: ۳۱۷۶۳۵
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۹ - 08November 2018

به گزارش خبرنگار فرهنگ و هنر دفاع پرس، برنامه اکران آثار راه یافته به جشنواره سی‌وپنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم «کوتاه تهران» در پردیس سینمایی ملت، روز جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷ به شرح زیر اعلام شد.

سالن ۱
سانس ۱ - ساعت ۱۱:۳۰ - ۱۰

بخش بین‌الملل/ جنبی/ برگزیده فیلم‌های تامپره در سال‌های اخیر/ نمایش اول

آزاد/ اوکونوتیلاینن/ مستند/ فنلاند
فانتازی/ تیمونیکی/ داستانی/ فنلاند
شیک/ ویرپی سوتاری/ مستند/ فنلاند
تولد/ هانرینا مویساینن/ انیمیشن/ فنلاند
در رویا هستیم/ حنا ولکی، اسو لهتولا/ انیمیشن/ فنلاند
گوش کن/ حامی رمضان/ داستانی/ فنلاند
قلب زمین/ کایزا آستیکاینن/ مستند/ فنلاند

سانس ۲ - ساعت ۱۴:۳۰ - ۱۳

بخش بین‌الملل/ جنبی/ برگزیده فیلم‌های استونی در سال‌های اخیر/ نمایش اول
صبحانه روی چمن/ اریک آلونورم، ماری پا کاس، مایکل رها، ماری لیس‌ربانه/ انیمیشن/ استونی
زندگی پیش از زندگی/ روآ هیدمتز/ انیمیشن/ استونی
دنیای شکننده/ انتس تمیک/ مستند/ استونی
روز ملی پدر/ ادموندز یانسونز/ انیمیشن/ استونی
فضای خالی/ اولو پیکوف/ انیمیشن/ استونی
هجوم/ یونی مانیستو/ انیمیشن/ استونی
خرابه/ مارتینس کلمت/ انیمیشن/ استونی
آسیاب مگس/ آنولورا توتلبرگ/ انیمیشن/ استونی

سانس ۳ - ساعت ۱۶:۴۵ - ۱۵:۱۵

بخش بین‌الملل/ نمایش اول
شیطان/ کارلوس تاپیا/ داستانی/ سوییس
خاطرات بخش آلمانی جنوب غربی آفریقا/ کریستین زیپفل/ تجربی/ آلمان
و تابستان چه می‌گوید/ پایال کاپادیا/ مستند/ هند
بیرون/ آن کاستالدو/ انیمیشن/ فرانسه
پانزده/ سامح علا/ داستانی/ مصر
یک شب آرام/ چیو یانگ/ داستانی/ چین
عصر/ لوییس باگال/ انیمیشن/ ایرلند

سانس ۴ - ساعت ۱۹ - ۱۷:۳۰

بخش بین‌الملل/ نمایش اول
توقیف/ نیکو بونومولو/ انیمیشن/ ایتالیا
پادشاه سوم/ کریستف اولیور اشترونک/ داستانی/ آلمان
مانع/ ریستو - پکا بلام/ تجربی/ فنلاند
دهانه‌ی آتش/ لوسیانو پرز فرناندز/ مستند/ برزیل
سوسک ته خیابان/ خوان ویوس لوزانو/ داستانی/ اسپانیا
۳۲آربیت/ ویکتور اوروزکو رامیرز/ انیمیشن/ مکزیک - آلمان
قاره هشتم/ یور گوس/ مستند/ یونان

سانس۵ - ساعت ۲۱:۱۵ - ۱۹:۴۵

بخش بین‌الملل/ نمایش اول

بازگشت/ پانگ - چوآن هوآنگ/ مستند/ فرانسه
حریف/ دیمیتریو الورز/ داستانی/ اسپانیا
پدربزرگ شیرماهی/ لوکریس آندریا/ انیمیشن/ فرانسه
ایکو مانیه وا/ آیزاک رویز گاستلوم/ تجربی/ مکزیک
سه روز آگوست/ مدلی لنه/ داستانی/ استونی
جزیره/ روری بایرن/ انیمیشن/ ایرلند
مأموریت تلفنی/ لنار کامالوف/ داستانی/ روسیه

سانس۶ - ساعت ۲۳:۳۰ - ۲۲

بخش بین‌الملل/ نمایش اول
برای استراحت/ شینیس ایزوبه/ تجربی/ ژاپن
داستان ارواح/ آلزابتا گوبه لووا/ انیمیشن/ جمهوری چک
وحشی/ جرمی کومته/ داستانی/ کانادا
دنیای لوکاس/ توماس هیرگوروم/ مستند/ فرانسه
ضروری/ ژوان تریلارد/ انیمیشن/ بلژیک
مادرانه/ آلوارو گاگو/ داستانی/ اسپانیا
نفرین‌هایت را بشمار/ لورنه یاوو/ انیمیشن/ بلژیک

سالن ۲

سانس ۱ - ساعت ۱۱:۳۰ - ۱۰

بخش ملی/ جنبی/ کتاب و سینما
بازمانده/ فرزاد قبادی‌نزاد
بیمارستان، نه قطار/ مسعود رضایی‌فخر
پسرم مرده/ سالار طهرانی
سفید/ سجاد مشتاق و علی محمودی
ثبوت/ مصطفی سلیمانی
آن سوی دریاچه/ عماد خدابخش

سانس ۲ - ساعت ۱۴:۳۰ - ۱۳

بخش ملی/ داستانی/ نمایش اول
بذار یه امشب بگذره/ حامد قاسمی
چشم آبی/ امین صامتی
ذبح/ سامان حسین‌پور و آکو زندکریمی
دم عید/ میلاد محمدی
بایرن مونیخ/ نگین امین زاده
کوهریگ/ علی زمانی عصمتی

سانس ۳ - ساعت ۱۶:۴۵ - ۱۵:۱۵

بخش ملی/ داستانی/ نمایش اول
برادر/ نوشین معراجی
کروکودیل/ ایمان خوشنودی
هدیه/ سحر ستوده
سیندرلا/ مهدی آقاجانی

سانس ۴ - ساعت ۱۹ - ۱۷:۳۰

بخش ملی/ داستانی/ نمایش اول
بدل/ روناک جعفری
پرواز ماهی‌ها/ محمد توریوریان
پاپ کرن/ میلاد فرج‌اللهی
نفش/ فرنوش صمدی
تلقین/ اشکان خیل‌نژاد

سانس ۵ - ساعت ۲۱:۱۵ - ۱۹:۴۵

بخش ملی/ داستانی/ نمایش اول
یک حلقه معمولی/ نوا رضوانی
بی‌سیم/ مجید کلانتر و سامان صالحی فشمی
توت/ تیمور قادری
ساکنین طبقه آخر/ امیر جلالی
آنسوی دریاچه/ عماد خدا‌بخش

سانس ۶ - ساعت ۲۳:۳۰ - ۲۲

بخش ملی/ داستانی/ نمایش اول
بقای اصلح/ سینا قنادان
دزدانه/ مهران امیر حسینی
زروان/ ندا چترآبنوس
سکون/ مهدی برجیان
آتی/ مهدی راوش
شهر بازی/ کاوه مظاهری

سالن ۳

سانس ۱ - ساعت ۱۱:۳۰ - ۱۰

بخش ملی/ مستند/ نمایش اول
داستان عروسک‌ها/ سید مصطفی فخاری نیری
خواب فرش/ الهام حسامی
بهای خون/ مرجان خسروی
این خانه تو نیست/ میثم پورجعفری

سانس ۲ - ساعت ۱۴:۳۰ - ۱۳

بخش ملی/ مستند/ نمایش اول
کنسرسیوم/ ضیا حاتمی
زندگی روی خاکریز/ حجت طاهری
جام در آفساید/ فرهاد

سانس ۳ - ساعت ۱۶:۴۵ - ۱۵:۱۵

بخش ملی/ مستند/ نمایش اول
بی‌گدار/ علیرضا دهقان
برج رادکان/ حجت حیدری و احسان ملازاده
جوکر/ سجاد ایمانی

سانس ۴ - ساعت ۱۹ - ۱۷:۳۰

بخش ملی/ تجربی/ نمایش اول
ترجمه‌ی افول/ محمدجواد عبداله‌زاده
تراداد/ محدثه تیموری
دخمه/ علیرضا ربیع مقدم
بالین/ احسان شادمانی
ارشیا/ پویا هاشمی
وارونگی/ امیرحسین ریاحی
پسر دریا/ عباس جلالی یکتا
لاوراتوار/ علی همراز

سانس ۵ - ساعت ۲۱:۱۵ - ۱۹:۴۵

بخش ملی/ مستند/ نمایش اول
فرزند/ رضا فخاری
آشنگ/ محمد صادق اسماعیلی
بی سرزمین‌تر از باد/ غلامرضا جعفری

سانس ۶ - ساعت ۲۳:۳۰ - ۲۲

بخش ملی/ داستانی/ نمایش اول
اهل آب/ آزاده بی‌زار گیتی
داستان فیکا و فیدان/ دلاور دوستانیان
آرزلار آغاجی/ مهدی شاداب و مریم صبوری
«f55» / ناصر ناصرپور

سالن ۴

سانس ۱ - ساعت ۱۱:۳۰ - ۱۰

بخش ملی/ انیمیشن/ نمایش اول
بدو رستم بدو/ حسین ملایمی
چراغی بیافروز/ ارشاد رهبر صبح‌خیز
منو ببین/ رضا مهرانفر
روباه/ صادق جوادی
درون یک چارچوب/ جعفر صیادی
نفت و خون/ کاوه سیستانی
قهرمان/ کیانوش عابدی
گرگم و گله می‌برم/ امیرهوشنگ معین
سنگ‌های سپید/ فاطمه حسنی
قطار/ جعفر مطوری
پر/ هادی امیری و رها فرجی

سانس ۲ - ساعت ۱۴:۳۰ - ۱۳

بخش ملی/ داستانی/ نمایش دوم
در موقعیت B6 / رضا علائی
تله/ شیرین اخلاصی
مثلا فیصل/ امیر رضا زرین‌بخش
دایان/ فرود عوض پور
گاو آمریکایی/ فاطمه طوسی
دریای تلخ/ فاطمه احمدی

سانس ۳ - ساعت ۱۶:۴۵ - ۱۵:۱۵

بخش ملی/ داستانی/ نمایش اول
عافیت/ حمیدرضا وفاخواه
هدیه‌ای برای یک روز غم‌انگیز/ بهزاد خداویسی
استادیوم/ کیوان فهیمی
گوش سیاه/ بهزاد آزادی
کلنجار/ احسان فولادی فرد
رورانس/ سوگل رضوانی

سانس ۴ - ساعت ۱۹ - ۱۷:۳۰

بخش ملی/ داستانی/ نمایش اول
تلخ/ مجید اسماعیلی
تیری در تاریکی/ علی عرفان فرهادی
تاول/ مرتضی شمس
تشریح/ شیاوش شهابی
عروس دریایی/ مهدی بوستانی شهر بابکی

سانس ۵ - ساعت ۲۱:۱۵ - ۱۹:۴۵

بخش ملی/ داستانی/ نمایش اول
کارما/ عرشیا زینعلی
برف تابستان/ امین چادگانی
تنفس/ فرشید ایوبی نژاد
جشن/ بهنام عابدی

سانس ۶ - ساعت ۲۳:۳۰ - ۲۲

بخش ملی/ داستانی/ نمایش اول
دگردیسی/ سالار شریفی
طاغی/ کوروش عسگری
همه آن چیزها/ شهرام میراب اقدم
دریا موج موج می‌لرزد/ امیر غلامی
قرار/ امید شمس

انتهای پیام/ ۱۶۱

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها