به روز شده در: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۳:۰۳
امام‌جمعه الشتر مطرح کرد؛
سید سجاد موسوی گفت: هر فرد و گروه و کشوری که بخواهد آرمان های این ملت را تهدید کند، با پاسخ کوبنده مردم مواجه خواهد شد و مردم به آنان امان نمی دهند و در مقابل آنان ایستادگی خواهند کرد.
کد خبر: ۳۱۷۷۳۹
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۱ - 09November 2018

به گزارش دفاع پرس از خرم آباد، حجت الاسلام «سید سجاد موسوی» امام جمعه الشتر در خطبه های این هفته نماز جمعه الشتر ضمن سفارش همگان به تقوای الهی، از حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان که بار دیگر سربلندی و عزت کشور را رقم زد، تشکر و قدردانی کردند.

وی گفت: راهپیمایی ۱۳ آبان ماه باشکوه تر از همیشه برگزار شد، این سیل خروشان ملت پیامی بود برای گرگ های گرسنه که درصدد براندازی نظام جمهوری هستند.

امام جمعه الشتر یادآور شد: مردم با حضور خود عزت کشور را نشان دادند، باید چنین ملتی را ستود.

حجت الاسلام موسوی افزود: هر فرد و گروه و کشوری که بخواهد آرمان های این ملت را تهدید کند، با پاسخ کوبنده مردم مواجه خواهد شد و مردم به آنان امان نمی دهند و در مقابل آنان ایستادگی خواهند کرد.

وی با تاکید بر اینکه مردمی که شهید داده اند، جانباز داده اند، خون دل خورده اند و به عشق اهل بیت به سر و سینه زده اند پای آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و حماسه ها خواهند آفرید، ادامه داد: ملت ایران همواره در خصوص استکبارستیزی حماسه ها آفریده است، ما با بهره گیری از ملت و قدرت نرم خود ایستادگی و مقاومت می کنیم و دشمن عقب نشینی خواهد کرد. 

امام جمعه الشتر خاطر نشان کرد: دشمن در فضای جنگ اقتصادی، جنگ روانی را نیز ایجاد کرد و به فکر ناامید کردن مردم بود، اما ملت ما در مقابل دشمنان ایستاد و مسئولان نیز به پشتوانه این مردم در مجامع بین المللی نظرات مردم را بازگو خواهند کرد و با تکیه به توانایی خودمان مشکلات را حل خواهیم کرد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار