به روز شده در: ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۳
امیر کاویانی:
معاون هماهنگ‌کننده نیروی دریایی ارتش گفت: امروز همه بسیجیان در افتخارات بسیج جهان اسلام و پیروزی‌های آن در سوریه و عراق سهیم هستند.
کد خبر: ۳۲۰۸۰۶
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۳ - 27November 2018

بسیج و نیروهای مسلح برای دفاع از مردم تشکیل شده‌اندبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع پرس، امیر دریاردار «حمزه علی کاویانی» معاون هماهنگ کننده نداجا در همایش بسیجیان کوی سازمانی نیروی دریایی ارتش اظهار داشت: بسیج برخاسته از تفکرات اسلام ناب محمدی (ص) است که حضرت امام خمینی (ره) آن را تشکیل داد و سازماندهی کرد.

وی گفت: بر اساس شاخصه‌هایی که از فرمایشات فرماندهی معظم کل قوا استخراج شده است، ایمان عمیق، تلاش مخلصانه، هوشیاری در شناخت دشمن و سخت‌گیری بر او، گذشت و ایثار در برابر دوست و ایستادگی و مقاومت شجاعانه و خستگی‌ناپذیر، پنج شاخصه مهم بسیج هستند.

امیر کاویانی افزود: امروز همه بسیجیان در افتخارات بسیج جهان اسلام و پیروزی‌های آن در سوریه و عراق سهیم هستند؛ لذا باید مراقب بود که دشمن با ابهام‌آفرینی، دروغ‌پراکنی و تفرقه‌افکنی نتواند خللی در این موفقیت‌ها ایجاد کند.

وی با بیان اینکه بسیجیان باید همه مردم را با همه سلیقه‌های فکری، سیاسی و اعتقادی دور هم جمع کنند، تصریح کرد: ارتش، سپاه و بسیج برای این ایجاد نشده اند که از خودشان دفاع کنند، آن‌ها به وجود آمده‌اند تا از آحاد مردم ایران دفاع کنند.

معاون هماهنگ‌کننده نداجا همچنین اضافه کرد: بسیجیان باید هر گوشه‌ای که زمینه خدمتگزاری به مردم وجود دارد وارد شوند، بدون اینکه بگویند این حوزه واین صحنه مال کیست.

در بخش دیگری از این مراسم حجت الاسلام مظفری‌نژاد رییس اداره عقیدتی سیاسی ارتش ضمن تبریک هفته بسیج با تاکید بر اینکه بسیجی بودن یک تفکر، یک مکتب و یک راه است، تصریح کرد: واقعیت این است که کلید حل بسیاری از مشکلات امروز ما بسیج است. این بسیج است که می‌تواند بسیاری از موانع را پشت سر بگذارد و بسیاری از مشکلات را حل کند.

وی ادامه داد: بسیج و بسیجی است که می‌تواند به خواست خداوند بزرگ به آرمان‌های انقلاب اسلامی جامعه تحقق بپوشاند. همه می‌توانند و باید خود را در این مسیر قرار دهند. همه ما باید بسیجی فکر کنیم، بسیجی کار کنیم و به بسیجی بودن خود افتخار کنیم.

انتهای پیام/ 221

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار