به روز شده در: ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۳
با حضور دریادار سیاری؛
دهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع دفاعی پاکستان با حضور معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران در بندر کراچی پاکستان افتتاح شد.
کد خبر: ۳۲۰۸۲۰
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۰ - 27November 2018

دهمین نمایشگاه بین المللی صنایع دفاعی پاکستان آغاز به کار کردبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع پرس، دهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع دفاعی پاکستان با حضور دریادار «حبیب الله سیاری» معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران در شهر بندری کراچی افتتاح شد.

در این نمایشگاه بین المللی، 418 شرکت پاکستانی و خارجی از 43 کشور جهان، از جمله جمهوری اسلامی ایران آخرین دستاورد‌های دفاعی و نظامی خود را به نمایش گذاشتند.

دریادار سیاری رئیس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش نیز در صدر هیئت عالی رتبه از نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه بین‌المللی حضور یافت.

همچنین امیر دریادار سیاری در این نمایشگاه با فرماندهان و مقامات نظامی پاکستان دیدار و گفت‌و‌گو کرد.

نمایشگاه بین المللی صنایع دفاعی پاکستان هر دو سال یک بار در کراچی برگزار می‌شود. این نمایشگاه با حضور «عارف علوی» رئیس جمهور پاکستان و مقامات نظامی این کشور و هیئت‌های شرکت کننده آغاز شد.

بر اساس این گزارش، نمایشگاه بین المللی صنایع دفاعی پاکستان تا 9 آذر سال جاری برپا خواهد بود؛ بنابراین گزارش حرکت در راستای منویات مقام معظم رهبری مبنی بر گسترش روابط با دیگر کشور‌ها و بهره‌گیری از دیپلماسی دفاعی جهت توسعه روابط با کشور‌های دوست، آشنایی با ظرفیت‌های دفاعی پاکستان و تجهیزات هوایی، دریایی و زمینی ارائه شده در نمایشگاه دفاعی IDEAS پاکستان و ارزیابی قابلیت‌ها و توانمندی‌های این نمایشگاه، انجام ملاقات‌های دو و چند جانبه با فرماندهان و مقامات نظامی پاکستان و کشور‌های حاضر در نمایشگاه در چارچوب روابط فی مابین نیرو‌های مسلح دو کشور و اهتمام لازم برای کسب آخرین تحولات و دستاورد‌های روز دنیا در زمینه‌های ارائه شده در نمایشگاه از اهداف سفر دریادار سیاری به پاکستان است.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار