به روز شده در: ۰۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۲۷
سردار مرادی:
یکی از فرماندهان نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را انقلاب تدبیر ها و از خط قرمز ها عدول نکردن دانست و گفت: راه ماندگاری الگوی امام، وحدت، آزادی و مقاومت است و این مقاومت جز با بصیرت به دست نخواهد آمد.
کد خبر: ۳۲۲۲۱۷
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۲ - 06December 2018

به گزارش دفاع پرس از ساری، سردار وجیه الله مرادی از فرماندهان نیروی قدس سپاه پاسداران ظهر امروز (پنجشنبه) در یادواره 32 شهید فرهنگی و ممتازین کلاس عاشورا شهرستان بابل با بیان اینکه انقلاب مدیون شهدایی است که جان برکف در برابر تفکرات داعشی ایستاد، اظهار داشت: کسانی که عکس شهدا را می بینند و برعکس آن عمل می کنند بدانند که انقلاب مدیون تفکرات شهدا است.

مرادی افزود: زمانی که انقلاب اسلامی به پیروزی رسید حضرت امام موفق شد احکام دینی را به دنیا معرفی کند و در کویر استبدادزده غرب جایگاهی ویژه ای برای معرفی الگوی انقلاب اسلامی به جهان پیدا کند و در این زمان که استبداد تمام معادلات خود را بر هم زده دید، دست به کار شد تا با این الگو به مبارزه بپردازد.

وی اظهار داشت: غرب آسیا که به غلط به خاورمیانه لقب گرفت، پایگاه استراتژیک و با منابع سرشار برای دشمنان به شمار می آمد که تسلط بر این سرزمین تسلط بر تمام جهان بوده است و زمانی که امام به مبارزه با این الگو پرداخت، منافع دشمن به خطر افتاد و دشمن با تحمیل جنگ خود را پیروز میدان می دانست اما امام با تقدیم ۲۱۳ هزار و ۲۵۵ شهید و گرفتن هشت هزار و۶۰۱ اسیر از ۱۶ ملیت مختلف در جهان توانست این تهدید را به فرصت تبدیل کند.

مرادی ادامه داد: انقلاب اسلامی علاوه بر شکست دشمن در مقاطع مختلف توانست این الگو را به تمام جهان گسترش دهد.

وی یادآورشد: انقلاب اسلامی انقلاب پا برهنگان است و مسئولان غافل بدانند که با کاخ نشینی ها نمی توان این انقلاب اسلامی را اداره کرد زیرا این انقلاب از خون شهدایی قد کشیده است که تفکرات حکیمانه ولی فقیه را در سرلوحه کار خود قرار داده بودند.

وی افزود: این انقلاب، انقلاب تدبیر ها و از خط قرمز ها عدول نکردن  و راه ماندگاری الگوی امام، وحدت، آزادی و مقاومت است و این مقاومت جز با بصیرت به دست نخواهد آمد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها