به روز شده در: ۰۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۲۷
تکرار ادعاها علیه ایران؛
رئیس جمهوری آمریکا بار دیگر با تکرار ادعاها علیه ایران و «فاجعه بار» نامیدن توافق هسته‌ای ایران موسوم به برجام، گفت که نخواهد گذاشت تهران به سلاح هسته‌ای دست یابد.
کد خبر: ۳۲۲۲۳۲
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۵ - 07December 2018

ترامپ بار دیگر برجام را «فاجعه بار» خواند/تکرار ادعاها علیه ایرانبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع پرس به نقل از پولیتیکو، رئیس جمهوری آمریکا بار دیگر با تکرار ادعاها علیه ایران و «فاجعه بار» نامیدن توافق هسته‌ای ایران موسوم به برجام، گفت که نخواهد گذاشت تهران به سلاح هسته‌ای دست یابد.

دونالد ترامپ شامگاه پنج‌شنبه در مراسمی که به مناسبت عید حنوکای یهودیان درکاخ سفید برگزار شده بود، به طرح ادعاهای واهی علیه ایران پرداخته و با تقبیح برجام، مدعی شد که نخواهد گذاشت تهران به تسلیحات هسته‌ای دست یابد.

ترامپ بار دیگر برجام را «توافقی فاجعه‌ بار» نامید و در ادامه ادعاهای خود افزود: نخواهیم گذاشت ایران به عنوان اصلی‌ترین حامی تروریسم در جهان که پیوسته مرگ بر آمریکا می‌گوید و اسرائیل را تهدید به نابودی می‌کند، مرگبارترین سلاح روی زمین را در اختیار داشته باشد.

ادعاهای واهی و بی اساس ترامپ در شرایطی است که ایران هیچ‌‌گاه به دنبال ساخت سلاح هسته‌ای نبوده است و مقامات کشورمان بر استفاده صلح آمیز از انرژی هسته‌ای تاکید کرده‌اند.

انتهای پیام/ 151

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها