به روز شده در: ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۶
سازمان وظیفه عمومی ناجا همه مشمولان دارای مدرک تحصیلی کاردانی، دیپلم و زیر دیپلم که برگ آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم آذرماه سال 97 را دریافت کرده‌اند به خدمت سربازی فراخواند.
کد خبر: ۳۲۲۳۰۳
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۷ - 08December 2018

فراخوان مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم در آذرماه 97به گزارش گروه اجتماعی دفاع پرس، سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: همه مشمولان فارغ التحصیل مقاطع کاردانی، دیپلم و زیر دیپلم که برگ آماده به خدمت به تاریخ 97/9/19 دریافت کرده‌اند، می‌بایست با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) برگ معرفی‌نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

در این اطلاعیه آمده است: مشمولان ساکن تهران بزرگ می‌بایست ساعت شش صبح روز دوشنبه مورخ نوزدهم آذرماه 1397 و مشمولان ساکن سایر استان‌ها نیز ساعت هفت صبح تاریخ ذکر شده در محل و مراکزی که در برگ معرفی‌نامه مشمولان به مراکز آموزش نیرو‌های مسلح اعلام شده، حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

بر اساس این گزارش، عدم حضور به موقع در زمان و محل‌های تعیین شده، غیبت محسوب و برابر ماده 58 قانون خدمت وظیفه عمومی، محرومیت‌های اجتماعی را برای آنان در بر خواهد داشت.

بنا بر این گزارش، همه مشمولان مذکور می‌توانند با مراجعه به پایگاه فرهنگی سرباز به نشانی www.vazifeh.ir لیست مدارک و وسایل مورد نیاز جهت ارائه به مراکز آموزش را رؤیت و در موعد اعزام همراه داشته باشند.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار