به روز شده در: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۵:۰۸
سردار رحیمی:
رئیس پلیس پایتخت از تغییر کاربری بازداشتگاه کهریزک خبر داد و گفت: این مکان محلی برای نگهداری و بازپروری معتادان متجاهر خواهد شد.
کد خبر: ۳۲۲۳۲۳
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۶ - 08December 2018

بازداشتگاه کهریزک محلی باری نگهداری و بازپروری معتادین متجاهر می‌شودبه گزارش گروه اجتماعی دفاع پرس، سردار «حسین رحیمی» رئیس پلیس پایتخت با تاکید بر لزوم ساماندهی و بازپروری معتادان متجاهر، اظهار داشت: یکی از آسیب‌های اجتماعی کلان‌شهر تهران، وجود معتادان متجاهر در اماکن و معابر عمومی همچون خیابان‌ها، پارک‌ها، اطراف اتوبان‌ها و زیر پل‌هاست که حضور آنان، زمینه بروز سایر جرایم خرد، مانند سرقت را فراهم می‌کند.

این مقام ارشد انتظامی با اعلام تغییر کاربری بازداشتگاه کهریزک، گفت: با تدبیر فرمانده نیروی انتظامی، بازداشتگاه کهریزک به محلی برای نگهداری و بازپروری معتادان متجاهر تبدیل خواهد شد.

رئیس پلیس تهران بزرگ تصریح کرد: جمع‌آوری و بازپروی معتادان متجاهر در پاسخ به درخواست‌های مردمی است و بار‌ها اعلام کرده‌ایم که پلیس می‌تواند در کمترین زمان ممکن، معتادان متجاهر را از سطح شهر جمع‌آوری کند؛ اما مسأله مهم در این قضیه، نگه‌داری و بازپروری این معتادان است که نیازمند مکان مناسب و کافی است.

سردار رحیمی خاطرنشان کرد: امیدواریم پس از آماده کردن و مناسب‌سازی این مکان، شاهد حل بخشی از مشکلات در این حوزه باشیم. بدون تردید اگر بخواهیم این موضوع به صورت اصولی و کامل حل شود، نیازمند عزم و برنامه جدی از سوی سازمان‌های مسؤول در این مسأله هستیم.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها