به روز شده در: ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۰
سردار اشتری تأکید کرد؛
فرمانده نیروی انتظامی در واکنش به حادثه تروریستی چابهار با تاکید بر اینکه دشمنان بدانند با چنین تحرکات کور و مذبوحانه‌ای نمی‌توانند در عزم و اراده نیرو‌های مسلح و مردم خللی وارد کنند، گفت: با عاملان این حادثه قاطعانه برخورد می‌کنیم.
کد خبر: ۳۲۲۳۸۶
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۳ - 08December 2018

با عاملان حادثه تروریستی چابهار برخورد قاطعانه می کنیمبه گزارش گروه اجتماعی دفاع پرس،‌ سردار «حسین اشتری» روز شنبه در نشست با دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی امین و گرامیداشت روز دانشجو، اظهار داشت: دو روز قبل، عامل یک گروه تروریستی به دنبال نفوذ به یکی از مقرهای انتظامی شهرستان چابهار بود، که با لطف الهی، هوشیاری و واکنش سریع نیروهای پلیس، این عامل انتحاری ناکام ماند.

وی افزود: دشمنان به دنبال ناامن کردن کشور هستند؛ اما باید بدانند با چنین تحرکات کور و مذبوحانه‌ای نمی‌توانند در عزم و اراده نیروهای مسلح و مردم خللی وارد کنند.

سردار اشتری تأکید کرد: نیروهای پلیس با اقتدار روزافزون مأموریت‌ها را دنبال و اجرایی می‌کنند و با عاملان اصلی این تحرک تروریستی نیز قاطعانه برخورد می‌کنیم و برای خانواده شهدای این حادثه تروریستی نیز از خداوند منان طلب اجر و پاداش داریم.

وی در پاسخ به این سوال که خودروی عامل انتحاری حامل چه میزان مواد منفجره بود، گفت: موضوع در حال بررسی است و تحقیقات در این باره ادامه دارد.

فرمانده نیروی انتظامی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود با گرامیداشت روز دانشجو گفت: در این روز در سال 1332، سه نفر از دانشجویان عزیز به شهادت رسیدند و در واقع شهادت این سه دانشجوی عزیز در راستای استکبارستیزی و برای استقلال کشور بود، به همین دلیل هر ساله مراسم‌های مختلفی در گرامیداشت این روز در سراسر کشور برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: طی سال‌های اخیر دانشگاه علوم انتظامی امین رشد و پیشرفت خوبی داشته و جایگاه علمی این دانشگاه نیز ارتقا یافته که این به دلیل دارا بودن دانشکده، آزمایشگاه و کارگاه‌های تخصصی است که این ظرفیت‌ها برای ارتقای دانش تخصصی و مهارتی دانشجویان بسیار کاربردی است.

سردار اشتری خاطرنشان کرد: دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی امین، دانشجویانی پرتلاش، باانگیزه و دارای روحیه انقلابی و ولایی هستند و این مهم را سرمایه‌ای بزرگ می‌دانیم و این دانشجویان عزیز طی 30 سال برای تأمین و توسعه نظم و امنیت کشور خدمت صادقانه خواهند داشت.

انتهای پیام/ 221

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها