به روز شده در: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۶:۰۰
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت دفاع مطرح کرد؛
سردار رضا طلائی‎نیک گفت: بر اساس مستندات و متن «لایحه بودجه سال 1398» در صورت تأمین و تحقق منابع از بودجه مازاد پیش‌بینی شده، اعتبارات وزارت دفاع و بنیه دفاعی افزایش می‌یابد.
کد خبر: ۳۲۵۲۴۲
تاریخ انتشار: ۰۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۱ - 27December 2018

تفکیک بودجه دفاعی به دو بخش اصلی و از درآمد‌های مازاد موجب ابهام شده استبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع پرس، سردار «رضا طلائی‌نیک» معاون حقوقی و امور مجلس وزارت دفاع با اشاره به انتشار اخباری در برخی رسانه‌های گروهی مبنی بر (کاهش بودجه وزارت دفاع) در سال 1398 اظهار داشت: بر اساس مستندات و متن «لایحه بودجه سال 1398» و با احتساب تحقق و تأمین منابع از بودجه مازاد پیش‌بینی شده، اعتبارات دفاعی نه تنها کاهش نمی‌یابد بلکه در سال آینده امکان افزایش نیز دارد.

وی با تشکر از دقت و حساسیت اصحاب رسانه و دلسوزان و علاقمندان به امور دفاعی کشور در خصوص ارقام منتشر شده پیرامون اعتبارات وزارت دفاع در سال 1398 افزود: برداشت رسانه‌ها مربوط به وجود ابهاماتی در تفکیک بودجه دفاعی و تأمین آن از دو منبع اصلی و مازاد است که نیازمند شفاف‎سازی است و امیدواریم با اهتمام و تعامل مجلس شورای اسلامی و دولت خدمتگزار محقق شود.

سردار طلائی نیک تصریح کرد: 20 هزار میلیارد تومان از اعتبارات دفاعی به تأمین منابع از درآمد مازاد موکول شده است که با هماهنگی و توافق دولت و مجلس و ستاد کل نیرو‌های مسلح باید تعیین تکلیف و محقق شود.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار