به روز شده در: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۷
سازمان وظیفه عمومی ناجا کلیه مشمولان دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم، دیپلم و زیر دیپلم را که برگ آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم دی‌ماه سال 97 دریافت کرده‌اند به خدمت سربازی فراخواند.
کد خبر: ۳۲۶۴۲۶
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۱ - 05January 2019

فراخوان مشمولان فوق دیپلم، دیپلم و زیردیپلم در دی ماه سال 97به گزارش گروه اجتماعی دفاع پرس، سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: کلیه مشمولان فارغ‌التحصیل مقاطع کاردانی، دیپلم و زیر دیپلم که برگ آماده به خدمت به تاریخ 97/10/19 دریافت کرده‌اند، می‌بایست با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10)، برگ معرفی‌نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

در این اطلاعیه آمده است: مشمولان ساکن تهران بزرگ می‌بایست ساعت شش صبح روز چهارشنبه مورخ نوزدهم دی ماه 1397 و مشمولان ساکن سایر استان‌ها نیز ساعت هفت صبح تاریخ ذکر شده در محل و مراکزی که در برگ معرفی‌نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده، حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

بر اساس این گزارش، عدم حضور به موقع در زمان و محل‌های تعیین شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده 58 قانون خدمت وظیفه عمومی، محرومیت‎های اجتماعی را برای آنان در بر خواهد داشت.

بنا بر این گزارش، کلیه مشمولان مذکور می‎توانند با مراجعه به پایگاه فرهنگی سرباز به نشانی www.vazifeh.ir مدارک و وسایل مورد نیاز جهت ارائه به مراکز آموزش را رویت و در موعد اعزام همراه داشته باشند.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار