به روز شده در: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۷
معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: مشمولان دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ دی ماه سال جاری در صورت قبولی در مقطع کاردانی سال 97 می‌توانند به مدت یک دوره، تاریخ اعزام خود را تمدید کنند.
کد خبر: ۳۲۶۸۷۱
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۳ - 08January 2019

به گزارش گروه اجتماعی دفاع پرس، سرهنگ نجف حمیدزاده معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی ناجا اظهار داشت: مشمولانی که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم دی ماه سال جاری هستند در صورت قبولی در مقطع کاردانی دانشگاه‌ها، می‌توانند تاریخ اعزام به خدمت خود را به مدت یک دوره تا تاریخ 97/11/19 تمدید کنند.

وی گفت: با توجه به اینکه سربازان حین خدمت برای ادامه تحصیل در مقطع کاردانی ترخیص نمی‌شوند، از همین رو مشمولان دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ دی ماه سال جاری در صورت قبولی در مقطع کاردانی دانشگاه‌ها می‌توانند برای بهره مندی از این تسهیلات با ارائه مدارک قبولی دانشگاه، به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) مراجعه کنند.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه تامین کارکنان وظیفه نیرو‌های مسلح توسط سازمان وظیفه عمومی امری ضروری است، این تسهیلات تنها برای مشمولان پذیرفته شده در مقطع کاردانی دانشگاه‌ها در نظر گرفته شده و سایر مشمولان نمی‌توانند از تمدید یک ماهه تاریخ اعزام به خدمت بهره‌مند شوند.

انتهای پیام/ 112

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار