به روز شده در: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۷
روحانی در جلسه شورای عالی فضای مجازی مطرح کرد؛
رئیس جمهور قیام مردم قم در ۱۹ دی را در آن مقطع مهم، تاریخی و آغازی مهم برای بیداری مردم و پیروزی انقلاب اسلامی دانست و گفت: فرصت‌های فضای مجازی در تحریم برای کمک به تولید و اشتغال هدایت شود.
کد خبر: ۳۲۷۰۷۶
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۵ - 09January 2019

فرصت‌های فضای مجازی در تحریم برای کمک به تولید و اشتغال هدایت شودبه گزارش گروه اخبار داخلی دفاع پرس، حجت‌الاسلام حسن روحانی عصر امروز «چهارشنبه 19 دی‌ماه» در جلسه شورای عالی فضای مجازی، افزود: مردم قم از آغاز نهضت اسلامی و تا فروردین 42 و حمله رژیم ستمشاهی به مدرسه فیضیه، 15 خرداد و سخنرانی تاریخی حضرت امام (ره) در عاشورای سال 42 نقش ارزنده‌ای ایفا و در کنار روحانیت و طلاب وفاداری کردند.

روحانی افزود: قیام 19 دی مردم قم در حمایت از حضرت امام (ره) به فرآیندی تبدیل شد که به پیروزی کل ملت در انقلاب اسلامی رسید و از جمله مردم تبریز در چهلم شهدای 19 دی حماسه دیگری در مبارزه آفریدند.

رئیس شورای عالی فضای مجازی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به جایگاه و وظایف مهم این شورا و نیز تحولات گسترده در حوزه ارتباطات اجتماعی، افزود: فرصت‌های فزرگ فضای مجازی و شبکه‌های نوین اطلاع‌رسانی باید در شرایط تحریم به سمت کمک به تولید و ارتقای اشتغال هدایت شود.

روحانی همچنین با تأکید بر مطالب مهم رهبر معظم انقلاب برای حضور پرشور و آگاهانه جوانان در فضای مجازی برای خنثی کردن توطئه‌های دشمنان، تقویت روحیه امید به آینده، اتحاد و اعتماد عمومی را مهم‌ترین اقدام برای مقابله با یأس‌آفرینی و ترویج مطالب خلاف واقع از سوی بدخواهان ارزیابی و خواهان توجه ویژه و هوشیاری رسانه‌ها در این زمینه شد.

انتهای پیام/ 151

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار