به روز شده در: ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۳
معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران از برقراری بیمه تکمیلی ایثارگران شاغل و بازنشسته دستگاه‌های اجرایی توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران خبر داد.
کد خبر: ۳۳۰۱۹۳
تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۶ - 29January 2019

واگذاری مسوولیت بیمه تکمیلی ایثارگران شاغل و بازنشسته به بنیاد شهیدبه گزارش گروه حماسه و جهاد دفاع پرس، عبدالرضا عباسپور، معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به ابلاغ مصوبه اخیر مجلس شورای اسلامی برای اصلاح ماده 13 قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران گفت: بر اساس مصوبه جدید، بیمه تکمیلی درمان ایثارگران شاغل و بازنشسته به جز در مورد نیروهای مسلح تماماً بر عهده بنیاد شهید و امور ایثارگران است و ارائه این خدمت توسط بیمه دی برقرار شده است.

وی در مورد تعداد افراد تحت پوشش بیمه تکمیلی توسط بنیاد گفت: هزینه‌های بیمه تکمیلی درمان ایثارگران غیرشاغل که حدود یک میلیون و 250 هزار نفر و همچنین بیمه تکمیلی ایثارگران شاغل و بازنشسته و افراد تحت تکفل آن‌ها که حدود 450 هزار نفر هستند، به بنیاد شهید و امور ایثارگران محول شده است.

معاون بهداشت و درمان بنیاد با اشاره به پوشش کامل درمانی ایثارگران و خانواده‌های آنها گفت: خدمات درمانی شامل خدمات کلینیکی، پاراکلینیکی، ویزیت و دارو، بستری، ارتز و پروتز، پیوند اعضا و ... توسط شرکت بیمه طرف قرارداد بنیاد به صورت کامل پوشش داده می‌شود و بیماران در صورت مراجعه به مراکز درمان طرف قرارداد، فرانشیزی نیز پرداخت نمی‌کنند. با کمک دولت و مجلس و تأمین به موقع بودجه لازم زمینه ارائه مناسب خدمات درمانی توسط بنیاد فراهم شود.

انتهای پیام/ 141

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها