حجت‌الاسلام ادیانی در گفت‌وگو با دفاع پرس:
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا گفت: آمریکا و دشمنان انقلاب اگر تا حالا قادر بودند به این کشور حمله می‌کردند و اینکه می‌گویند سایه جنگ را برداشتیم تعارف است و سایه جنگ را موشک دور برد نقطه زن برداشته است.
کد خبر: ۳۳۲۰۷۱
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۹ - 08February 2019

سایه جنگ را موشک‌های دور برد ایران از بین برد/ دشمن امروز از ما می‌ترسدحجت‌الاسلام «سید علیرضا ادیانی» رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در حاشیه نمایشگاه ملی دستاوردهای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس که در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در حال برگزاری است در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی دفاع‌پرس، با بیان اینکه مهم‌ترین دستاورد انقلاب اسلامی این است که مردم خودشان می‌توانند برای سرنوشتشان تصمیم بگیرند، اظهار داشت: امروز مردم رئیس جمهور، نمایندگان مجلس و‌حتی رهبری را با واسطه خودشان انتخاب می‌‌کنند؛ در گذشته این آمریکا و مستشاران او بود که برای ملت تصمیم می‌گرفتند.

وی ادامه داد: خوشبختانه پس از پیروزی انقلاب اسلامی مردم با حضور در انتخابات مسئولین کشور را انتخاب می‌کنند و در سال ۸۸ مقام معظم رهبری بخاطر رای مردم در مقابل فتنه ایستادگی کردند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با بیان اینکه پیوند رهبری و امت نتیجه آن اقتدار است، افزود: امروز اقتدار ملی، منطقه‌ای و بین‌المللی ثمره این پیوند است.

حجت‌الاسلام ادیانی خاطرنشان کرد: امروز نظام جمهوری اسلامی ایران در صحنه بین‌الملل آزادنه و بدون ترس ایده‌های خود را مطرح می‌کند؛ امروز هیچگونه رخدادی در منطقه بدون حضور ایران سرانجام نمی‌رسد و این از نعمت‌های بزرگ انقلاب اسلامی ایران است.

وی با بیان اینکه یکی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی دستاورد نظامی است، گفت: در زمان جنگ ما سلاحی حداکثر با برد ۲۰۰ کیلومتر داشتیم، ما امروز موشک‌های نقطع زن با برد دو هزار کیلومتر داریم و در دفاع اگر دشمن اشتباهی کند دست برتر را داریم.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا گفت: آمریکا و دشمنان انقلاب اگر تا حالا قادر بودند به این کشور حمله می‌کردند و اینکه می‌گویند سایه جنگ را برداشتیم تعارف است و سایه جنگ را موشک دور برد نقطه زن برداشته است.

وی ادامه داد: افرادی همچون شهید طهرانی مقدم سایه جنگ را برداشتند و نه مذاکره، برجام و امروز دشمن از ما می‌ترسد.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار