به روز شده در: ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۵
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) خبر داد؛
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با بیان اینکه در سال آینده ایتامی که تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) هستند خانه‌دار می‌شوند، گفت: تمام خانواده‌های تحت پوششی که اعضای خانواده آن‌ها بیش از دو نفر باشند تا سال آینده مشکل مسکن نخواهند داشت.
کد خبر: ۳۳۲۰۹۹
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۱ - 08February 2019

خانه‌دار شدن تمام ایتام تحت پوشش کمیته امداد تا پایان سال ۹۸به گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، پرویز فتاح ظهر امروز در مراسم بهره‌برداری از 220 واحد مسکن محرومین در شهرستان لنگرود اظهار داشت: خدا را شاکریم که وعده‌ای که سال گذشته با حضور معاون رئیس‌جمهور در این استان داده شد، امسال هم‌زمان با ایام‌الله دهه فجر در پیشگاه خدای متعال و مردم شریف استان محقق شد.

وی با بیان اینکه ساخت تمام واحدهای مسکن محرومین آغاز شده است، گفت: تمام واحدهای مسکن محرومین به‌ مرور تا پایان سال و تا خردادماه و شهریورماه سال آینده واحدهای باقی‌مانده نیز آغاز خواهد شد و آقای نوبخت وعده‌ای را که داده بود، یکجا به تحقق رساند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با بیان اینکه سه هزار و 800 واحد مسکن محرومین نیاز به بازسازی داشته افزود: با هماهنگی سازمان برنامه‌وبودجه و مردم خیر استان گیلان ،بازسازی این واحدها نیز انجام می‌گیرد.

فتاح با اشاره به اینکه در سال آینده هیچ یتیمی که تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) بوده و فاقد منزل باشد نخواهیم داشت، بیان کرد: تمام خانواده‌های تحت پوششی که اعضای خانواده آن‌ها بیش از دو نفر باشند، تا سال آینده مشکل مسکن نخواهند داشت و تمام واحدها به فضل الهی بازسازی خواهند شد.

انتهای پیام/ 141

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها