به روز شده در: ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۵
ما پیروزیم-13/ فرمانده نهاجا در جمع خبرنگاران:
فرمانده نیروی هوایی ارتش با بیان اینکه قدرت دفاعی ما هیچ‌گاه قابل مذاکره نیست، گفت: بحمدالله ملت ایران تا امروز در تمامی رویداد‌های پیش آمده پیروز میدان بوده است.
کد خبر: ۳۳۲۵۳۹
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۱ - 11February 2019

به گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر سرتیپ خلبان «عزیز نصیرزاده» فرمانده نیروی هوایی ارتش با حضور در جمع راهپیمایان تهرانی ضمن گرامی‌داشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دشمنان تا به امروز برآورد اشتباهی از قدرت ملت ایران و رهبری آن داشته‌اند و برای همین است که موضع‌گیری‌های نادرستی علیه ملت بزرگ ایران دارند.

توان دفاعی کشور قابل مذاکره نیست/ نظام اسلامی به پشتوانه حمایت مردمی همیشه برقرار می‌ماند

وی افزود: آنان اشتباه می‌کنند که گفتند ملت ایران ۴۰ سالگی نظام اسلامی را نخواهند دید. اگر کسی ملت ایران را به خوبی بشناسد و پیوند آن‌ها را با نظام درک کند، هیچ‌گاه این ملت بزرگ را تهدید نخواهد کرد.

فرمانده نیروی هوایی ارتش افزود: ما با حمایت مردمی و یاری خدا و کمک به مظلومان جهان قطعاً ۴۰ سال‌های متعددی را خواهیم دید.

امیر نصیرزاده همچنین در خصوص درخواست غرب برای مذاکره با ایران درباره توان دفاعی کشورمان گفت: به عنوان یک فرمانده نظامی می‌گویم که قدرت دفاعی ما هیچ‌گاه قابل مذاکره نیست.

توان دفاعی کشور قابل مذاکره نیست/ نظام اسلامی به پشتوانه حمایت مردمی همیشه برقرار می‌ماند

فرمانده نهاجا تصریح کرد: بحمدالله ملت ایران تا امروز در تمامی رویداد‌های پیش آمده پیروز میدان بوده است. این پیروزی‌ها به واسطه وحدت و همدلی به دست آمده است و ان‌شاءالله وحدت را همیشه حفظ خواهیم کرد.

انتهای پیام/ 221

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها