به روز شده در: ۲۹ تير ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۴
ما پیروزیم- 23/ لاریجانی در جمع خبرنگاران:
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ملت ایران در مصاف با دشمنان یک صدا هستند، گفت: حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن قطعا دشمنان را مأیوس می‌کند.
کد خبر: ۳۳۲۵۶۸
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۱ - 11February 2019

حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن دشمنان را مأیوس می‌کندبه گزارش خبرنگار پارلمانی دفاع‌پرس، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز (دوشنبه، 22 بهمن) در راهپیمایی 22 بهمن شهر تهران در جمع خبرنگاران با اشاره به حضور گسترده و پرشور مردم در راهپیمایی، اظهار داشت: این راهپیمایی بسیار عظیم نشان می‌دهد که هیچ چیز و هیچ اقدامی مانع حضور میلیونی مردم نمی‌شود، دشمنان باید بفهمند که ریشه‌های انقلاب قوی است و در این مصاف ملت ایران یک صدا هستند.

وی افزود: تردید نکنید که حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن و حمایت ملت از انقلاب دشمنان را مأیوس می‌کند و آن‌ها پس از این شکست به دنبال سناریوهای دیگر می‌روند.

لاریجانی با بیان اینکه حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن دستاورد بسیار بزرگی برای کشور هم برای ادامه راه و هم حل مسائل محسوب می‌شود، گفت: همچنین دشمنان از این حضور پرشور درس گرفته و از رفتارهای خود دست بردارند.

رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوالی در رابطه با اظهارات مقامات آمریکایی مبنی بر اینکه جمهوری اسلامی 40 سالگی خود را نخواهد دید، گفت: آن‌ها از این حرف‌های بی‌ربط زیاد می زنند و خیلی نباید آن را جدی گرفت.

انتهای پیام/ 411

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها