به روز شده در: ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۱
رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور در بهشهر:
رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور گفت: امروز انقلاب ما با اصول و ارزش‌های اولیه و به پشتوانه رهبری ولایت فقیه به راه خود ادامه می‌دهد و توطئه‌های دشمنان بر ملت ما کارساز نیست.
کد خبر: ۳۳۲۶۱۷
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۶ - 11February 2019

امروز به پشتوانه ولایت فقیه توطئه‌های دشمنان بر ملت ما کارساز نیستبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از ساری، «سید رمضان شجاعی کیاسری» رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور در اجتماع راهپیمایی 22 بهمن بهشهر اظهار داشت: حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن، همچون خود انقلاب که حادثه‌ای استثنایی بود، بی‌نظیر است و انقلاب ما هم تنها با نهضت انبیای الهی قابل مقایسه خواهد بود.

شجاعی‌کیاسری با بیان اینکه 40 سالگی انقلاب، انقلاب را استثنایی کرده است، گفت: انقلاب‌ها غالبا به 40 سالگی نرسیدند و امروز انقلاب ما با همان اصول و ارزش‌های اولیه با رهبری ولایت فقیه به راه خود ادامه می‌دهد و توطئه‌های دشمنان بر ملت ما کارساز نیست.

وی به تلاش دشمن در براندازی انقلاب اسلامی طی 40 سال اشاره کرد و اظهار داشت: دشمن با هدف شبه‌افکنی دینی و مغشوش کردن فکر مردم قصد داشت مردم را از لحاظ معرفتی و اخلاقی از پا بیندازند.

این مسئول افزود: خروجی آن همه تلاش دشمن در براندازی نظام و ارزش‌ها، حضور دو میلیونی مردم در اربعین امسال با وجود مشکلات اقتصادی بود.

شجاعی‌کیاسری با بیان اینکه تهاجم فرهنگی دشمن با شکست مواجه شد، گفت: امروز می‌بینیم که مردم پایبند به ارزش‌های نظام هستند و روز به روز نیز عاشورا، نیمه شعبان و اعتکاف پررنگ‌تر می‌شود و جوانان برای رفتن به جبهه مقاومت صف می‌کشند.

رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور با اشاره به اینکه امروز ایران مستقل‌ترین کشور دنیا است، افزود: همگان به این امر گواهی می‌دهند و امروز شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی در ایران به درستی اجرایی شد.

وی خاطر نشان کرد: اگر بخواهیم به دیده انصاف به 40 سال گذشته نگاه کنیم، ایران به پیشرفت‌های فراوانی دست یافته و امروز تاثیر جمهوری اسلامی در منطقه، غیرقابل انکار است.

این مسئول تصریح کرد: استقلال جمهوری اسلامی، ارزان به دست نیامده است و امروز کسی نمی‌تواند به ایران بگوید اگر دو هفته مورد حمایت ما نباشید نابود می‌شوید اما یک کشور مدعی عظمت نظیر عربستان، امروز اینگونه از نزدیکترین دوستان خود مورد خطاب قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها