به روز شده در: ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۱
ما پیروزیم-۴۲/ یکی از حاضران در راهپیمایی امروز؛
یکی از حاضرین در راهپیمایی ۲۲ بهمن با اشاره به هدف عمده آمریکا از اعمال تحریم‌ها علیه کشورمان گفت: ایجاد روحیه یاس و ناامیدی در مردم نسبت به انقلاب و نظام از اهداف بزرگ آمریکا بود که حضور پرشور امروز مردم نشان داد دشمنان در تحقق اهداف خود ناکام مانده‌اند.
کد خبر: ۳۳۲۶۳۹
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۶ - 11February 2019

مشکلات اقتصادی مانع از حضور مردم در 22 بهمن نشد/ اصل انقلاب اسلامی عاری از هرگونه نقص و ایراد استمهران بختیاری یکی از حاضرین در راهپیمایی 22 بهمن در گفت‌وگو با خبرنگار اخبار داخلی دفاع‌پرس، با بیان اینکه دشمنان هدف بزرگی همچون ایجاد روحیه یاس و ناامیدی در مردم نسبت به انقلاب و نظام اسلامی را از سالیان گذشته در دستورکار دارند، اظهار داشت: یکی از ابزارهای دشمنان برای تحقق این هدفشان تحت فشار قرار دادن ملت ما به واسطه تحریم‌هاست.

بختیاری گفت: ما مشکلات معیشتی فشارهای وارده به مردم را انکار نمی‌کنیم اما مقاومت و صبوری مردم و پایبندی آنها به اهداف و میراث شهدا و رزمندگان باعث شده که تحمل اینگونه مشکلات بر ما آسان شود.

وی گفت: یکی از عوامل مهمی که باعث خشم و عصبانیت آمریکایی‌ها شده، مقاومت و روحیه دشمن ستیزی ملت و پشتیبانی آنها از ولایت فقیه است؛ لذا مردم تا آخرین لحظه پای آرمان‌های شهدا و امام شهدا خواهند ایستاد.

بختیاری با بیان اینکه مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم وجود دارد اما ملت این معضلات را به پای اصل نظام و انقلاب اسلامی نمی‌گذارند، گفت: اصل انقلاب اسلامی عاری از هرگونه نقص و ایراد است و همین امر باعث شده که مردم متعهد به ارزش های انقلاب بمانند.

انتهای پیام/ 151

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها