به روز شده در: ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۱
عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری:
حجت‌الاسلام «سید احمد خاتمی» گفت: متاسفانه مدتی کشور معطل آمریکا و برجام و بدعهدی آمریکا بود، و الان نیز نوبت به اروپا رسیده است. باید بدانید که اروپا نیز مثل آمریکا قابل اعتماد نیست.
کد خبر: ۳۳۲۶۷۲
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۲ - 11February 2019

حضور امروز مانور مقاومت استبه گزاش دفاع پرس از همدان، حجت‌الاسلام «سید احمد خاتمی» عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری، امروز (دوشنبه) در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در همدان، اظهار داشت: امسال راهپیمایی ۲۲ بهمن با شکوه‌تر از سال‌های قبل برگزار شد که زبان من برای تشکر از ملت قاصر است.

وی با تاکید بر اینکه حرکت امروز شما مردم، مصداق بیعت با رهبری و شهیدان و تعظیم بر شعائر الهی و نیز یک نشانه خدایی است، تصریح کرد: حضور امروز شما مانور مقاومت و جلوه تبری از دشمنان اسلام و قرآن که در راس آن آمریکای جنایتکار قرار دارد، است.

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری با بیان این‌که راهپیمایی امسال ویژگی‌هایی دارد که تنها مختص امسال است، ابراز کرد: به فضل خدا آمریکا در شدیدترین شرایط تحقیر قرار دارد.

حجت‌الاسلام خاتمی با اعلام این‌که آمریکا به‌دنبال ایجاد خاورمیانه‌ای بزرگ و تحت سلطه گرفتن کشور‌های منطقه بود، گفت: آمریکا امروز نه‌تنها به این هدف نرسیده است، بلکه در وضعیتی قرار دارد که رئیس جمهورش اعلام می‌کند که ما با وجود هزینه ۷ تریلیون دلاری مجبوریم مخفیانه و شبانه و دزدانه به عراق سفر کنیم، چه تحقیری بالاتر از این است.

وی اظهار اداشت: آمریکا به دنبال نشست ضدایرانی «ورشو» بود که این نشست نیز پیش از آغازش با شکست رو به رو شد.

هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری با بیان این‌که «جان بولتن» این عنصر حقیر آمریکایی و ضدایرانی اعلام کرده بود که نمی‌گذاریم ایرانی‌ها ۴۰ سالگی انقلاب خود را جشن بگیرند، تاکید کرد: امروز به کوری چشم دشمنان انقلاب اسلامی راهپیمایی ۲۲ بهمن در ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی با شعار با شکوه «مرگ بر آمریکا» برگزار شد.

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری با بیان این‌که ملت ایران پیروز میدان هستند و تاکنون آمریکا را شکست داده‌ایم، تصریح کرد: امیدواریم تا سال‌های آینده نابودی استکبار جهانی را جشن بگیریم.

حجت‌الاسلام خاتمی ابراز کرد: دیوانه حاکم بر آمریکا گفته بود که شدیدترین فشار‌ها را علیه ایران تحمیل می‌کند، همه این تحریم‌ها برای آن بود که مردم به راهپیمایی نیایند، اما به حمدالله مردم استقبال بسیار خوبی از این راهپیمایی داشتند.

وی گفت: شما ملت ایران دولت خود ساخته و آدم‌کش داعش را نابود کردید، امروز اسمی از این وحشی‌ها نیست که این از برکات انقلاب اسلامی است.

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری افزود: ما در اوج اقتداریم؛ چراکه اگر نبودیم استکبار جهانی این چنین برای ما توطئه نمی‌کرد و این توطئه‌ها علیه جمهوری اسلامی نشانه اقتدار ملت و پایان شیطنت‌های دشمنان است و توطئه‌ها به خود آن‌ها برخواهد گشت.

حجت‌الاسلام خاتمی با بیان اینکه استکبارجهانی خواب‌های بسیاری برای ما دیده است و گرانی و فشار‌ها از جمله نقشه‌های دشمنان برای جدایی ملت ایران از نظام و انقلاب اسلامی است، ابراز کرد: به یاری خدا، این مردم ولایت‌مدار از نظام و انقلاب تا آخرین نفس و قطره خون دفاع می‌کنند.

وی تاکید کرد: این مردم خوب، پیامی هم برای مسئولان دارند، مسئولان ما به وظیفه خود عمل کرده‌ایم، مقابله با گرانی‌های افسار گسیخته، مدیریت جهادی، نظارت دائم، مبارزه قاطع با مفسدان اقتصادی باید مدنظر قرار گیرد.

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری با بیان این‌که مردم ما دِین خود را ادا کرده‌اند، گفت: خواب دیگری که دشمنان برای ما دیدند، ناامید کردن ملت ایران از انقلاب اسلامی است، اما مردم ما تا آخرین قطره خون خود پای انقلاب اسلامی ایستاده‌اند.

خاتمی گفت: در شبکه‌های ماهواره‌ای موج ناامیدی را به جامعه پمپاژ می‌کنند، اما باید بدانند که ملت ایران امروز نقشه‌ها و تحریم‌های دشمنان نقش برآب می‌کنند.

وی افزود: مردم خوب نظام جمهوری اسلامی ایران، ۴۰ سال پیش دزد‌ها را از کشور بیرون کردند؛ بنابراین باید مراقب باشیم که دزد‌هایی که آن مردم با رشادت و از خودگذشتی از کشور بیرون کردند از پنجره لوایح استکباری وارد کشور نشوند.

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری ابراز کرد: متاسفانه مدتی کشور معطل آمریکا و برجام و بدعهدی آمریکا بود، و الان نیز نوبت به اروپا رسیده است. باید بدانید که اروپا نیز مثل آمریکا قابل اعتماد نیست.

خاتمی افزود: هر ۲ پیله کردند تا به اقتدار موشکی ما آسیب بزنند. اما همه پای اقتدار موشکی ایستاده‌اند و اقتدار موشکی ایران با برد بیش از تا ۱۵۰۰ کیلومتر خواب را از چشم دشمنان ربوده است.

وی تاکید کرد: دشمن اگر کوچک‌ترین خطایی کند با برخورد موشکی ما رو به رو می‌شود.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها