به روز شده در: ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۱
سردار اکبرنژاد:
فرمانده هشت سال دفاع مقدس گفت: امروز شاهد هستیم که ایران در سایه آرمان‌های بلندش به آن نقطه از اوج رسیده و به کشوری فعال، مستقل، آزاد، بازیگری توانمند در منطقه و تاثیرگذار بر روابط‌های جهانی تبدیل شده است.
کد خبر: ۳۳۲۶۷۶
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۱ - 11February 2019

جمهوری اسلامی کشوری توانمند و تأثیرگذار بر روابط جهانی در منطقه استبه گزارش خبرنگار دفاع پرس از ساری، همزمان با سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه در شهر «شیرگاه» و در هوایی سرد و بارانی با حضور گسترده و باشکوه اقشار مختلف مردم برگزار شد.

در سوادکوه شمالی مردان، زنان، نوجوانان، جوانان، دانشجویان، دانش‌آموزان، کارگران و سایر قشر‌ها در کنار هم و در صفوف فشرده بار دیگر وحدت و انسجام ملی خود را به نمایش گذاشتند.

مردم شیرگاه با مشت‌هایی گره کرده و سردادن شعار‌هایی ضداستکبار و ضد‌صهیونیستی از جمله «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر انگلیس» و «مرگ بر آل سعود خائن» بار دیگر نفرت خود را از مستکبرین عالم فریاد زدند.

سردار «ابوالقاسم اکبرنژاد» از یادگاران هشت سال دفاع مقدس، در سخنانی در این مراسم، ضمن گرامی‌داشت ایام الله دهه فجر، اظهار داشت: دشمنان ما همه تجربه‌ها و شگرد‌هایی که از همه کشور‌ها و انقلاب‌های جهان تجربه کرده بودند را علیه این انقلاب به کار بستند، اما ما توانسته‌ایم در نبرد بزرگ با استکبار جهانی پیروز شویم و الحمدلله با حضور در صحنه مردم و رهبری، آن‌چنان سیلی محکمی به دشمنان زدیم که در مقابل این ملت بزرگ دست تسلیم بالا بردند.

اکبرنژاد افزود: امروز شما شاهد صحنه‌های نبردی هستید که ملت بزرگ با شجاعت، صلابت، اقتدار و فرزانگی، به‌گونه‌ای با دشمنان در تمامی مناطق و گوش تا گوش این اردوگاه بزرگ امام حسین (ع) برخورد کردند که شاهد به زانو درآمدن سربازان آمریکا و انگلیس در منطقه خلیج فارس بودید.

فرمانده هشت سال دفاع مقدس ادامه داد: ما ملت ایران با صبر و استقامت و با بردباری خود توانسته‌ایم کشور را به جایی برسانیم و آن‌هایی که تا دیروز کمر نابودی ما بسته بودند و هشت سال جنگ را به ما تحمیل کردند، ۲ سال بعد از حمله و تجاوز به فکر این بودند که مانع قدرت منطقه‌ای ایران باشند و امروز شاهد این هستیم که ایران در سایه آرمان‌های بلندش به آن نقطه از اوج رسیده که کشوری فعال، مستقل، آزاد، بازیگری توانمند در منطقه و تاثیرگذار بر روابط‌های جهانی تبدیل شده است.

خاطرنشان می‌شود، راهپیمایان در پایان این راهپیمایی با خواندن بیانیه‌ای مقاومت و ایستادگی را تنها راه مقابله با استکبار جهانی اعلام کردند و پرچم آمریکا و اسرائیل را به آتش کشیدند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها