به روز شده در: ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۴
فرمانده سپاه «شهدا» استان آذربایجان غربی:
سردار «حبیب شهسواری» گفت: کسانی که ناراحت از قدرت موشکی ایران هستند چه بیگانگان آن سوی مرزها، چه سلطه‌گران آمریکایی و چه جیره‌خواران منافقین اقل داخلی بدانند که قدرت و برتری نظام جمهوری اسلامی اراده و قدرت مردمی‌اش است و این قدرت نظامی ایران همواره برزخ دشمنان خواهد بود.
کد خبر: ۳۳۲۶۹۴
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۶ - 11February 2019

قدرت نظامی ایران همواره برزخ دشمنان خواهد بودبه گزارش خبرنگار دفاع پرس از ارومیه، سردار «حبیب شهسواری» فرمانده سپاه «شهدا» استان آذربایجان غربی در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در «میاندوآب»، اظهار داشت: انقلاب اسلامی در زمانی اتفاق افتاد که تمام دنیا به ۲ قسمت شرق کمونیستی و غرب لیبرالیسمی تقسیم شده بود و هر کسی می‌خواست سر بلند کند، باید به پشتوانه یکی از این ۲ انجام می‌داد، ولی جمهور اسلامی با نیرویی نشات گرفته از خداوند و رهبری پیامبرگونه امام خمینی (ره) با شعار «نه شرقی، نه غربی، جمهوری اسلامی» به پیروزی رسید.

وی با اشاره به اینکه شکست شاه، تنها شکست حکومت ۲۵۰۰ ساله نبود، گفت: پیروزی انقلاب اسلامی، شکست هیمنه استکبار بین‌المللی و در راس همه آن‌ها آمریکای جنایت‌کار بود که رژیم ستمشاهی هم بخشی از همین طاغوت بود.

سردار شهسواری ادامه داد: بعد از پیروزی انقلاب انواع توطئه‌ها اعم از تجزیه‌طلبی، قوم‌گرایی، جنگ داخلی و خارجی بر سر این نظام آمد که منجر به تقدیم ۱۷ هزار شهید سرافراز ترور در کف خیابان‌های این کشور شد، کودتا‌های مختلف، نیرنگ‌های گوناگون منافقین داخلی وابسته به دشمنان خارجی، همه دست به دست هم دادند تا نظام جمهوری اسلامی را ساقط کنند.

وی گفت: این انقلاب با همه توطئه‌ها به پیروزی رسید، دفاع مقدس با رهبری امام بزرگوار تبدیل به نعمت و سرمایه و دستاورد معنوی و خلق عظمت و شکوه حضور امت اسلامی شد. انقلاب اسلامی به‌عنوان یکی از نافذین دینداری در منطقه سرآمد است و نقش مهمی در تعیین مناسبت‌های دنیا دارد و این جمله ماندگار است که انقلاب اسلامی به اندازه بعثت اوایل اسلام اهمیت دارد؛ چرا که دستاورد‌های انقلاب اسلامی آرزوی دیرینه ۱۲۴ هزار پیامبر و ائمه معصوم (ع) در ایجاد و تشکیل حکومت دینی و اسلامی بود.

وی ادامه داد: دستاورد‌های انقلاب در حوزه‌های مختلف پزشکی، نظامی، کشاورزی چشمگیر بوده است و آن‌چه که دشمنان نظام تاب دیدنش را ندارند، تشکیل حکومت دینی برآمده از اسلام ناب محمدی است و امروز افتخار می‌کنیم که پس از گذشت ۴۰ سال از عمر انقلاب، هر آجری که امام خمینی (ره) بر روی هم نهاد، همان طریقت توسط فرزند خلف نظام محقق و استمرار داشته است و لحظه‌ای از امام شرمنده نشده‌ایم.

سردار شهسواری گفت: جمله معروف امام که فرموده بود «آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند» امروز محقق شده است و علی‌رغم همه هجمه‌ها و تهاجم‌هایش هیچ غلطی نتوانسته است بکند، چون قدرت برآمده از امت تبدیل به دستاورد‌های عظیمی شده است که در ساختار نظامی مقتدرانه خود را نشان می‌دهد.

وی ادامه داد: موشک‌های دقیق و نقطه‌زن با تکنیک، تاکتیک و طراحی فرزاندان ملت توانستند در ۵ کیلومتری پایگاه‌های نظامی آمریکایی در سوریه مواضع داعش را نابود کنند و این‌ها قدرت برآمده از حمایت‌های امت است، کسانی هم که ناراحت از قدرت موشکی ایران هستند چه بیگانگان آن سوی مرزها، چه سلطه‌گران آمریکایی و چه جیره‌خواران منافقین اقل داخلی بدانند که قدرت و برتری نظام جمهوری اسلامی اراده و قدرت مردمی‌اش است و این قدرت نظامی ایران همواره برزخ دشمنان خواهد بود.

فرمانده سپاه «شهدا» استان آذربایجان غربی گفت: سیاست ایران در برابر دشمنان اسلام و انقلاب، «اَشِدّاءُ عَلَی الکُفّار» است و شمشیر برّنده فرزندان برومند این مرز و بوم همواره بالای سر دشمنان است، اما در مقابل دوستان و محبین انقلاب «رُحَماءُ بَینَهُم» است و رفتارش مسالمت‌آمیز و برادرگونه خواهد بود و ما به نوکری این مردم افتخار می‌کنیم که امام در موردشان فرموده است حتی زمان پیامبر هم این چنین مردم پای کار و وفادار به ولایت وجود نداشت.

سردار شهسواری خاطرنشان کرد: پس از گذشت ۴۰ سال از انقلاب، اگر ضعفی در حوزه اقتصادی وجود دارد به واسطه مایوس شدن آمریکا و ورود به عرصه جنگ اقتصادی و رسانه‌ای است. این ضعف‌ها هم با صبر و بردباری و همکاری مسئولین، با محوریت ولایت فقیه در کشور و ائمه جمعه در شهرستان‌ها برطرف خواهد شد و از این معبر سخت هم عبور خواهیم کرد و همین میاندوآب شاهد است که از مشکلات به مراتب سخت‌تر از این هم عبور کرده‌ایم.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها