به روز شده در: ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۴
واکنش رسانه‌های ضدانقلاب به راهپیمایی 22 بهمن؛
رسانه‌هایی که یک سال با انواع ترفند‌ها سعی کرده بودند، مردم را از نظامشان دلسرد کنند پس از شکست خوردن در این پروژه‌شان، اغلب سکوت اختیار کردند.
کد خبر: ۳۳۲۷۱۴
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۸ - 11February 2019

به گزارش گروه سایر رسانه‌های دفاع‌پرس به نقل از فارس، راهپیمایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی صبح امروز در سراسر ایران اسلامی برگزار شد و نقشه‌های 40 ساله آمریکایی، صهیونیست‌ها وسعودی‌ها نقش برآب شد.

سران آمریکایی که دلخوش بودند ایران، چهلمین سالگرد پیروزی خود را جشن نخواهد گرفت، صبح امروز با چشم خود شاهد شکست خود بودند و از امروز چهل‌باره به سراغ نقشه‌های جدیدتری خواهند رفت تا مردم را مأیوس کنند.

برف و باران و سرمای امسال نه تنها مانع حضور میلیونی مردم ایران شد بلکه باعث خلق صحنه‌های زیبایی از حماسه 22 بهمن امسال شد؛ جایی که پیر و جوان، زن و مرد هرچند که از برخی عملکرد‌ها گله‌مند هستند، اما نشان دادند که برآن عهدی که بستند، هستند.

در این میان رسانه‌های ضدانقلاب که در روز‌های اخیر با انتشار انواع و اقسام آمارسازی‌ها و ساخت مستند‌هایی سعی در ناامید کردن مردم داشتند، از همه بیشتر از شکوه حضور مردم در 22 بهمن 97 ناراحت هستند.

نگاهی به عملکرد رسانه‌های ضدانقلاب در روز 22 بهمن مؤید این ادعاست.

بی‌بی‌سی فارسی

بی‌بی‌سی فارسی رسانه سلطنتی انگلیس که در روز‌های اخیر با انواع و اقسام برنامه‌ها و فراخوان‌ها و حتی ساخت مستند‌هایی علیه مسئولان نظام سعی داشت مانع از حضور میلیونی مردم در راهپیمایی شود.

این رسانه امسال نیز هیچ تصویری از حضور پرشور مردم را نه در سایت خود و در کانال تلگرامی خود منتشر نکرد و به انتشار بخشی از صحبت‌های رئیس جمهور و خبر نمایش موشک‌های سپاه در مسیر راهپیمایی بسنده کرد.

بی‌بی‌سی در هنگام راهپیمایی صلاح دید علاوه بر بزک شاه، به موفقیت فیلم سوگلی و خوانندگان زن در جشنواره‌ها مانور دهد.

حضوری که چشم ضدانقلاب را کور کرد+ تصاویر

 من و تو

شبکه ماهواره‌ای من‌و‌تو هم که سال‌هاست نقاب از چهره برکشیده، این روز‌ها سخت در تلاش بود با مستند‌ها و ویژه برنامه‌هایی جمهوری اسلامی رازیر سوال ببرد.

یکی از خروجی‌های من و تو برای پیشبرد این هدفشان کانال تلگرامی‌اش بود که اکنون چند ساعت پس از پایان راهپیمایی هیچ مطلبی منتشر نکرده و روزه سکوت گرفته است.

حضوری که چشم ضدانقلاب را کور کرد+ تصاویر

 ایران اینترنشنال

این رسانه نوپای ضدانقلاب که بودجه‌اش را از سعودی‌ها می‌گیرد و کارمندان آن هم از بازماندگان بی بی سی فارسی هستند، در حین برگزاری راهپیمایی هم هیچ تصویری از حضور پرشور مردم منتشر نکرد.

حضوری که چشم ضدانقلاب را کور کرد+ تصاویر

رادیو فردا

این رسانه ضدانقلاب نیز، تنها به انتشار بخشی از سخنان رئیس جمهور اکتفا کرد و تنها تصویر منتشر شده از مراسم هم یک تصویر بسته از حسن روحانی بود.

حضوری که چشم ضدانقلاب را کور کرد+ تصاویر

رادیو زمانه

نمایش موشک‌ها و سخنرانی حسن روحانی هم تنها مطالب منتشر شده در کانال تلگرامی رسانه‌ای بود که طی روز‌های گذشته تلاش داشت تا عملکرد 40 ساله نظام را زیر سوال ببرد.

حضوری که چشم ضدانقلاب را کور کرد+ تصاویر

آمدنیوز

این شبه رسانه ضدانقلاب هم که به دروغگویی حتی بین ضدانقلاب هم معروف است، به سیاه‌نمایی و دروغ‌پردازیش همزمان با راهپیمایی 22 بهمن ادامه داد.

این اقدامات غیرحرفه‌ای رسانه‌های ضدانقلاب که مدعی آزادی بیان هستند و، اما این چنین وقیحانه چشمشان را به حضور میلیونی مردم می‌بندند درحالی صورت می‌گیرد که رسانه‌های مطرحی، چون رویترز و آسوشیتدپرس از حضور باشکوه مردم ایران در چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی خبر دادند و خبرنگار خبرگزاری زد دی اف آلمان نیز ادغان کرد: ایرانی‌ها با جمهوری اسلامی مشکلی ندارند و منتقد شیوه اداره کشورشان هستند.

انتهای پیام/ 112

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها