به روز شده در: ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۱
حمیدرضا گرامی در گفت‌وگو با دفاع پرس:
رییس سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس زمان قطعی برگزاری اختتامیه دوسالانه بهترین کتاب دفاع مقدس را نیمه دوم اسفندماه سال جاری اعلام کرد.
کد خبر: ۳۳۲۸۵۹
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۰:۲۹ - 13February 2019

حمیدرضا گرامی رییس سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، به برگزاری اختتامیه هجدهمین دوسالانه انتخاب بهترین کتاب دفاع مقدس اشاره کرد و اظهار داشت: مراحل جمع‌بندی گروه‌های داوری این اتفاق مهم فرهنگی به پایان رسیده است و در حال رایزنی‌های نهایی برای برگزاری مراسم اختتامیه جایزه کتاب دفاع مقدس هستیم.

وی درباره تعداد آثار مورد داوری در هجدهمین دوره انتخاب کتاب دفاع مقدس گفت: امسال به طور میانگین در مقایسه با دوره گذشته سه برابر رشد کمی آثار را شاهد بودیم که البته شعار این دوره «انتخاب کتاب تراز دفاع مقدس» بود و با این رویکرد تیم‌های داوری آثار را مورد بررسی و داوری قرار دادند.

رییس سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس گفت: زمان برگزاری اختتامیه به طوری قطعی در نیمه دوم اسفند ماه سال جاری خواهد بود و در حال رایزنی‌های نهایی برای ارتقا سطح کیفی بخش‌های مختلف مراسم اختتامیه هستیم تا بتوانیم تقدیر خوبی از اهالی قلم در این مراسم داشته باشیم.

گرامی درباره جزئیات تعداد برگزیدگان و سطح جوایز نیز عنوان کرد: بخشی از تصمیمات مراسم اختتامیه و جوایز نهایی شده که البته تمام این جزئیات را در نشست خبری این رویداد مهم فرهنگی اعلام خواهیم کرد.

انتهای پیام/ 121

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار