به روز شده در: ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۲:۳۰
طی بیانیه‌ای؛
۲۴۳ نماینده مجلس طی بیانیه‌ای از اجرای مقتدرانه رزمایش دریایی ولایت ۹۷ نیروی دریایی ارتش تقدیر کردند.
کد خبر: ۳۳۵۸۷۳
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۰ - 03March 2019

243 نماینده از اجرای مقتدرانه رزمایش ولایت 97 نیروی دریایی ارتش تقدیر کردندبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، ۲۴۳ نماینده مجلس شورای اسلامی در خصوص اجرای مقتدرانه رزمایش دریایی ولایت ۹۷ نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی بیانیه‌ای صادر کردند.

در این بیانیه آمده است: رزمایش دریایی ولایت ۹۷ نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی به منظور ارتقای آمادگی رزمی و نمایش توان رزمی خود بر مبنای ارسال پیام صلح و دوستی به کشور‌های منطقه در گستره‌ای به وسعت بیش از دو میلیون کیلومتر مربع از شرق تنگه هرمز، سواحل مکران و دریای عمان و شمال اقیانوس هند به مدت سه روز برگزار شد.

نمایندگان مجلس در ادامه این بیانیه تاکید کردند: امروز ملت بزرگوار ایران اسلامی قدرشناس همت و تلاش فرزندان خویش در نیرو‌های مسلح و توفیق فرزندان خود را در ارتش در فراهم کردن امنیت مرز‌های گسترده میهن که زمینه ساز پیشرفت جامعه و رفاه و عدالت است و سرفرازی و عزت دنیا و آخرت می‌داند.

در بخش دیگری از این بیانیه، نمایندگان مجلس به نام ملت ایران اسلامی از تلاش‌های صادقانه و مجاهدت‌های خستگی ناپذیر فرماندهان و افسران و سربازان و دریادلان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران تقدیر و تشکر کردند.

انتهای پیام/ 221

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها