به روز شده در: ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۳
سازمان وظیفه عمومی ناجا کلیه مشمولان دارای مدرک تحصیلی کاردانی، دیپلم و زیر دیپلم را که برگ آماده به خدمت به تاریخ اسفندماه سال جاری دریافت کرده‌اند به خدمت سربازی فراخواند.
کد خبر: ۳۳۶۸۸۱
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۵ - 09March 2019

فراخوان مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم دراسفندماهبه گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: کلیه مشمولان فارغ‎التحصیل مقاطع کاردانی، دیپلم و زیر دیپلم که برگ آماده به خدمت به تاریخ 97/12/19 دریافت کرده‌اند، می‌بایست با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10)، برگ معرفی‌نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

در این اطلاعیه آمده است: مشمولان ساکن تهران بزرگ می‌بایست ساعت 6 صبح روز یکشنبه مورخ نوزدهم اسفندماه 1397 و مشمولان ساکن سایر استان‌ها نیز ساعت هفت صبح تاریخ ذکر شده، در محل و مراکزی که در برگ معرفی‌نامه مشمولان به مراکز آموزش نیرو‌های مسلح اعلام شده حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

عدم حضور به موقع در زمان و محل‌های تعیین شده غیبت محسوب و برابر ماده 58 قانون خدمت وظیفه عمومی، محرومیت‌های اجتماعی را برای آنان در بر خواهد داشت.

متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گویا به شماره 096480 و یا کانال سازمان در پیام‌رسان سروش به نشانی sarbazvazifeh @ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها