به روز شده در: ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۳
روحانی در دیدار آیت الله حکیم:
رئیس جمهوری اسلامی ایران عصر چهارشنبه با حضرت آیت الله «محمدسعید حکیم» از مراجع عظام تقلید در نجف اشرف، دیدار کرد.
کد خبر: ۳۳۷۸۱۲
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۹ - 13March 2019

به گزارش گروه اخبار داخلی دفاع‌پرس، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور عصر چهارشنبه در دیدار با حضرت آیت الله «محمدسعید حکیم» از مراجع عظام تقلید در نجف اشرف، با اشاره به روابط خوب و روبه توسعه ایران و عراق در زمینه‌های گوناگون و توافقات مثبت دو کشور در راستای گسترش بیش از پیش مناسبات فی مابین اظهار داشت: خوشبختانه امروز مسوولان ایرانی و عراقی اراده جدی برای توسعه همکاری‌ها و روابط تهران-بغداد دارند.

رئیس جمهور تلاش و همکاری برای حل و فصل مسائل و مشکلات پیش روی دو کشور و منطقه، گفت: خوشبختانه اکنون شرایط برای همکاری و تعامل بیش از پیش میان ایران و عراق و نقش آفرینی بیشتر دو کشور در مسائل منطقه‌ای و بین‌المللی از هر زمان دیگری فراهم‌تر است.

حضرت آیت الله «محمدسعید حکیم» نیز در این دیدار با آرزوی توفیق برای آقای روحانی و همه مسوولان ایرانی در انجام وظایف خود، تاکید کردند: مسوولان ایران و عراق باید بواسطه دیدگاه‌های مشترک در زمینه‌های گوناگون، در راستای مصلحت دو ملت تصمیم گیری و برنامه ریزی کنند.

ایشان با اشاره به تحولات منطقه، جهان اسلام و تشیع و توطئه‌های دشمنان برای ایجاد فاصله میان دولت‌ها و ملت‌های مسلمان منطقه، اظهار داشتند: باید با تقویت وحدت و انسجام در برابر نقشه‌های دشمنان ایستادگی کنیم.

آیت الله حکیم همچنین بر ضرورت توجه مسوولان به وضعیت زندگی مردم، فقرا و نیازمندان جامعه، تاکید کردند.

انتهای پیام/ 112

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها